آخرین خبرها
خانه >> پی تی سی بوک

بایگانی دسته بندی ها : پی تی سی بوک

اشتراک به خبردهی

اولین و آخرین تحلیل من از سایت کلیکی ایرانی میهن کلیکس – تعطیل شد

اولین و آخرین تحلیل من از سایت کلیکی ایرانی میهن کلیکس امروز با شنیدن اینکه میهن کلیکس بسته شده و یا اسکم شده تصمیم گرفتم مطلبی بنویسم اول باید بگم من خودم هم سایت کلیکی کلیکار را دارم و اگر می خواستم علیه کسی ذهینت را تغییر بدم تا الان مطلب می نوشتم . و اما میهن کلیکس , در ابتدا چون شخصی که حداقل 2 سال در اینترنت فعالیت داشت این سایت را راه انداخت کمی باید تامل می ... بیشتر بخوانید »

چه مطلبی را دوست دارید در پی تی سی بوک ببینید؟

با سلام مطلب و یا سایت را دوست دارید تحلیل کنیم (نه فقط خودم دوستان دیگر هم هستند) در نظرات اعلام کنید تا مطلب را تا 72 ساعت قرار بدم. دلیل این نوشته هم این هست که فقط مطالبی شما نیاز دارید قرار بگرید و گرنه اگر مطلب در سایت مشابه پی تی سی بوک باشد و البته محتوای خوبی داشته باشد من آن مطلب را دوباره نمی نویسم. بیشتر بخوانید »

چرا قیمت بیت کوین کاهش پیدا کرده است؟

چرا قیمت بیت کوین کاهش یپدا کرده است؟ اگر نمی دانید بیت کوین چیست مطلب قبلی در مورد بیت کوین چیست را مطالعه کنید خب راحت ترین راه برای اینکه بفهمیم چرا قیمت بیت کوین کاهش پیدا کرده این هست که کمی برگردیم به گذشته و دلایل افزایش شدید قیمت بیت کوین را به یاد بیاوریم! اول از شما شروع می کنم چرا به دنبال بیت کوین هستید؟ جواب شما این هست که یک بیت کوین خیلی ریال ارزش دارد ... بیشتر بخوانید »

کسب درآمد واقعی از اینترنت با سایت کلیکی ایرانی روشی بهتر زیر مجموعه اجاره ای- کلیکار

با سلام یک روش جدید برای کسب درآمد از سایت کلیکی ایرانی به نام کلیکار طرح “مدیرکوچک”  آیا مایلید برای خود سایت کلیکی داشته باشید؟ ابه مدیر کوچک نیازی به سایت نخواهید داشت برای درآمد از اینترنت باید در خود اینترنت سرمایه گذاری کرد و نه در دنیای بیرون بعد چند ماه از فعالیت کلیکار از ابتدا در فکر روش جدید برای ایجاد کسب درآمد بوده ام و اثبات این حرف نبودن زیر مجموعه اجاره ای بود و طراحی نرم افزار ... بیشتر بخوانید »

آموزش مقدماتی سئو و بهینه سازی سایت – مخصوصا وردپرسی – جلسه اول

آموزش مقدماتی سئو و بهینه سازی سایت – مخصوصا وردپرسی  سلام در این مطلب سعی می کنم موارد مقدماتی سئو را توضیح دهم که همین ها اگر درست رعایت شوند تاثیر شگفت انگیزی در ورودی گوگل و دیده شدن سایت شما در نتایج زیر 50 خواهند داشت. برای استفاده از بخش ارسال ورودی کلیکار موارد زیر را حتما انجام دهید. شما برای دیده شدن در گوگل باید این موارد اولیه را حتما رعایت کنید و به سایت های دیگر یا مثلا سایت ... بیشتر بخوانید »

راه اندازی وبلاگ یا وبسایت شیک و حرفه و ساده با وردپرس فارسی

راه اندازی یک وبسایت شیک و حرفه و ساده و شیرین با وردپرس فارسی , لذت نوشتن با وردپرس را یک بار تجربه کنید آیا علاقه دارید برای خودتون سایت و وبلاگی داشته باشید؟ حرفه باشه؟ شیک باشه؟ ساده باشه؟ پیشنهاد من به شما وردپرس هست اگر وبلاگ داشته باشید می دانید در داخل پنل کاربری وبلاگ چه امکاناتی هست بخش تنظیمات پوسته ویا قالب وبلاگ بخش ارسال مطلب و… اما خب وبلاگ نقص ها و محدودیت هایی زیادی دارد که البته ... بیشتر بخوانید »