آخرین خبرها
خانه >> پی تی سی بوک >> کسب درآمد واقعی از اینترنت با سایت کلیکی ایرانی روشی بهتر زیر مجموعه اجاره ای- کلیکار
تبلیغات و افزایش بازدید ارزان

کسب درآمد واقعی از اینترنت با سایت کلیکی ایرانی روشی بهتر زیر مجموعه اجاره ای- کلیکار

با سلام

یک روش جدید برای کسب درآمد از سایت کلیکی ایرانی به نام کلیکار

طرح “مدیرکوچک” 

آیا مایلید برای خود سایت کلیکی داشته باشید؟

ابه مدیر کوچک نیازی به سایت نخواهید داشت

برای درآمد از اینترنت باید در خود اینترنت سرمایه گذاری کرد و نه در دنیای بیرون

بعد چند ماه از فعالیت کلیکار از ابتدا در فکر روش جدید برای ایجاد کسب درآمد بوده ام و اثبات این حرف نبودن زیر مجموعه اجاره ای بود و طراحی نرم افزار کلیکار بازدید و ..

امروز به همه کاربران کلیکار یک پیشنهاد جالب و ویژه برای کسب درآمد از اینترنت دارم.

کمی توضیح در مورد وضعیت درآمد اینترنتی مخصوصا از سایت های کلیکی

خیلی  از کاربران فقط با شنیدن کسب درآمد و کلیک شروع به سرمایه گذاری می کنند سرمایه هایی بین 10,000 تا 100,000 تومان و حتی بیش از یک میلیون تومان اما چقدر سود می کنند به جرائت می گویم در بیشتر موارد پول خودشون را سود می کنند یعنی سرمایه می گذارند و سهام و زیر مجموعه .. خریداری می کنند و بعد از یک ماه انتظار برای سودی نا مشخص یا ضرر می کنند یا پول اصلی خودشان به زحمت پس می گیرند بله سود هم می کنند اما چند ماه (اثبات این حرف اسکم شدن (ورشکست) سایت های معروف تئوباکس و باکس 24 و ..) چون این سایت های واقعا درآمدزا بودند مثال زدم.

بعضی ها هم یک اسکریپت کلیکی می خرند و سایت کلیکی راه اندازی می کنند اینجا مشکلی ندارد اما باید دید چه تجربه و ایده ای دارند سرمایه که جای خود , جواب این سوال هم همین شاید چند 50 تا , سایت اسکم شده ایرانی , البته نا گفته نماند چند سایتی ایرانی شاید تعدادشان کمتر از انگشتان یک دست باشد اما باز با سرمایه کاربران در حال فعالیت هستند.

اما نکته دیگر این هست که شما شاید 10,000 تا 100,000 تومان بتوانید سرمایه گذاری کنید ولی با این پول ها کاری نمی توانید راه اندازی کنید چون سرمایه کم است اما شما با 100,000 تا 1000,000 تومان می توانید کسب و کاری اینترنتی در حد این سرمایه راه اندازی کنید ولی باز نیاز به تجربه ای در زمینه که می خواهید سایت کسب درآمد راه اندازی کنید دارید و شاید وقت و حوصله هم نداشته باشید (دوستانی که میلیونی سرمایه گذاری می کنند :ِD ) قطره قطره جمع شود وانگهی دریا شود.

اما پیشنهاد بنده به شما برای همکاری در کسب درآمدی واقعی و آسان از اینترنت بدون نیاز به تجربه

, چون ما به شما راهنمایی لازم را می کنیم

بله طرح مدیر کوچک درواقع به توانایی شما بستگی دارد شما به عنوان مدیر بخش فروش تان و مدیریت درآمدتان برای فروش بیشتر,

امکاناتی که کلیکار در اختیار شما گذاشته و در واقع سرمایه کلیکار :

کلیکار یک سایت تبلیغاتی از نوع کلیکی و همچنین افزایش بازدید هست که دارای یک نرم افزار هم هست ,

1.نرم افزار کلیکار بازدید دارای سه بخش افزایش بازدید و ارسال ورودی گوگل و تبلیغات کلیکی هست.

البته بخش های جدید کلیکار به زودی اضافه خواهد به شرح زیر است:

2. نرم افزار تبلیغات بر روی دسکتاپ هم طراحی شده و بزودی ارائه می شود(نرم افزاری که بنری های در ابعاد 60*468 روی دسکتاپ نمایش داده وکاربران با دیدن بنر ها از آن  کسب درآمد می کنند)(20 دلار توسورف را دیده باشید متوجه می شوید)

و شاید بخش جدید دیگری در نرم افزار کلیکار بازدید اضافه شد.

3.قسمت زیر مجموعه گیری که امکان جذب زیر مجموعه برای سایت های خارجی را فراهم میکند(مشابه سایت های جذب زیر مجموعه خارجی)

توضیح این موضوع هم در پایان این مطلب نوشته شده.

و تنوع روش های تبلیغاتی, مانند تبلیغات کلیکی و .. که امکانات پیش فرض سایت است و شاید همین ها هم کافی بود. پس تا الان با امکانات متنوع کلیکار آشنا شدید.

راهی شما از آن کسب درآمد خواهید کرد:

فرض کنید با خرید 10000 تبلیغات کلیکی 100,000 تومان به کلیکار واریز می شود و بخش از این درآمد به کاربری که روی تبلیغات کلیک می کند داده خواهد شد و مابقی درآمد کلیکار خواهد بود

(اگر هر کلیک 5 تومان باشد , 10000 کلیک معادل 50,000 تومان خواهد بود که برای پرداخت به کاربران که کلیک انجام می دهند ,کنار گذاشته می شود و 50,000 تومان درآمد کلیکار خواهد بود)

شما اگر روزی 5000 تومان هم فروش داشته باشید درآمد خوبی در ماه خواهید داشت.

پیشنهاد کلیکار به شما سهیم شدن در این درآمد است اما چگونه و چرا ؟

چگونه ؟

عضویت اسپانسری به کلیکار اضافه شده که با فعال شدن این عضویت شما از درآمد هر فروش بین  %30 تا %40 سود می کنید یعنی شریک شدن در همان 50,000 تومانی که درآمد کلیکار است (در بالا توضیح دادم) یعنی بین 15,000 تا 35,000 تومان درآمد شما از یک فروش 100,000 تومانی ولی خب شما اگر روزانه 1 فروش 2000 تومانی (سود شما) داشته باشید درآمد متوسط خوبی خواهید داشت که بخواهید راه افزایش آنها در ادامه توضیح داده شده است.

سود 20,000 تومانی با عضویت اسپانسری 40 درصدی .

به مناسب راه اندازی این طرح عضویت اسپانسری ویژه %10(10 درصدی) رایگان است و در صورت عضویت در طرح اشتراکی(طرح اسپانسر اشتراکی در کمی پایین تر توضیح داده شده) حتی عضویت اسپانسری %30 و یا %40 رایگان دریافت میکنید.

عضویت اسپانسری های با سود بیشتر هم هست که در قسمت ارتقای عضویت کلیکار قابل مشاهده است.

مراحلی که شما برای کسب درآمدتان انجام می دهید؟

شما فقط باید بنرهای کلیکار را با لینک زیر مجموعه گیری خودتان در سایت شخصی تان (که رایگان هست) و یا سایت های که بازدهی بالای دارد قرار می دهید و یا در انجمن ها و سایت تان مطلب ارسال می کنید و یا حتی در گروه های یاهو و جیمیل و فیسبوک معرفی می کنید.

(ما هم به شما سایت هایی که برای تبلیغ مناسب هست معرفی می کنیم ,که فقط سایت های کلیک نیستند)

چه فرقی با خرید زیر مجموعه اجاره ای و .. تا درآمد کسب کنید ؟

و خب شما به جای اینکه سرمایه گذاری کنید و منتظر سود ماهانه و .. باشید که خیلی از موارد پایدار نیست و مدیریت دست شما نیست در اینجا همه چیز به شما بستگی دارد و می توانید رایگان سرمایه گذاری کنید (سرمایه شما سایت شماست) و یا برای درآمد بیشتردر سایت های پیشنهادی ما تبلیغات بنری و .. بخرید.

اگر مبلغی که شما می خواهید سرمایه گذاری کنید تا سریع تر نتیجه بگیرید کم هست (مثلا 5000 تومان)

اگر شما سایتی ندارید و بازدید سایت شما کم هست, یک امکان جدید در کلیکار وجود دارد :

سرمایه گذاری در طرح اسپانسر اشتراکی  :

در این مورد هم بخشی به عنوان سود مشترک به کلیکار اضافه شده که کاربران این گزینه را انتخاب و مبلغ را به کلیکار واریز می کنند و بعد از مشورت اعضایی که در این بخش سرمایه گذاشته اند (فرض 10 نفر) کلیکار از طرف شما با لینکی مخصوص گروه شما در سایت مورد نظر تبلیغات خریداری می کند. آمار ورودی از سایت مورد نظر در پنل شما قابل نمایش است.

اما سایت های که ما به شما پیشنها خواهیم داد با 100,000 تومان سرمایه گذاری حداقل 30% تا 70% سود می دهند یعنی 130,000 تا 170,000 برگشت مبلغ خواهد داشت.(شاید سود دو برابر هم داشته باشند)

(مطمئنا چنین سایت بازده بالایی دارند با توجه تجربه بنده در تبلیغات در بعضی از این سایت ها و البته با یک نگاه به این سایت ها می بینید که همیشه بنرهای تبلیغایت ثابت در سایت وجود دارد که نشان دهنده بازده این قبیل سایت هاست.البته رتبه بالای این سایت ها را هم نباید فراموش کرد.)

درآمد همیشگی با شاید یکبار تلاش

کسانی که زیر مجموعه شما می شوند از هر واریز آنها شما سود دریافت می کنید و خب احتمال اینکه دوباره خرید کنند بسیار بالا است حتی در خرید های بعدی بیشتر از بار اول (چون خیلی ها بار اول تست می کنند) , پس با جذب شاید 50 زیر مجموعه درآمدی بالای چند صد هزار تومان در ماه خواهید داشت ضمنا برای جذب زیر مجموعه هایی که بیشتر برای تبلیغ به کلیکار می آیند ,پیشنهاد ما طرح اسپانسر اشتراکی است.

*******

چرا ؟

کلام آخر شما در عین حال عضویت معمولی کلیکار را دارید و با لینک زیر مجموعه گیری نیز می توانید زیر مجموعه جذب کنید.

سوالی که شاید شما بپرسید که چرا خودتون این کار را انجام نمی دهید ؟

جواب شما این هست که یک دست صدا ندارد و البته سودش هم خیلی کمتر خواهد بود و همچنین در این روش شما حتما نیاز به سرمایه گذاری ندارید اما پیشنهاد مدیریت کلیکار به شما این هست که به جای خرید زیر مجموعه اجاره در این روش سرمایه گذاری کنید و سود واقعی داشته باشید ضمن اینکه حداقل برداشت هم 10,000 تومان هست.

ضمن اینکه سایت های بزرگ کلیکی و کسب درآمد با سرمایه خودشان رشد نکرده اند به جرات با 80% از سرمایه کاربران فعالیت می کنند و در کلیکار به شما امکانی خاص داده شده است.

********

توضیح شماره 2 : 

سایت های جذب رفرال (زیر مجموعه گیری خارجی) که شاید خیلی از کلیکی کار ها با آن آشنا هستند شما در این سایت یا امتیاز می خرید و یا کسب می کنید , امتیاز برای چی؟ برای جذب زیر مجموعه در سایت های خارجی(نمونه ایرانی وجود ندارد) خب شما لینک زیر مجموعه گیری قرار می دهید و به هر کاربری که زیر مجموعه شما شود امتیازی از حساب امتیاز خود می دهید (و کاربر امتیاز به پول تبدیل می کند و ..)

ورود به کلیکار – تبلیغات کلیکی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*