آخرین خبرها
خانه >> معرفی سایت های کسب درآمد >> سایت های تبلیغات کلیکی >> بیوگرافی سایت کلیکی معتبر خارجی با سابقه فعالیت بیش از 7 ماه probux
تبلیغات و افزایش بازدید ارزان

بیوگرافی سایت کلیکی معتبر خارجی با سابقه فعالیت بیش از 7 ماه probux

خلاصه معرفی سایت معروف پروباکس probux

سایت کلیکی پروباکس که دیگه الان بالای 8/9 ماه میشه که داره فعالیت میکنه و به نظره من حرفه ای و با احتیاط داره میره جلو. خیلی ها میگن صاحب این سایت قبلا یک سایت داشته که ورشکست شده .بعضی ها میگن اسکم اما من میگم ورشکست شده .حالا به هر دلیلی ,شاید کم تجربگی یا رویا پردازانه سود دادن .

اما این سایت که خیلی شبیه نئوباکس رفتار میکنه به نظره من یک سایت بزرگ تبدیل میشه و البته الان هم سایت کوچیکی نیست اما خب نئوباکس کجا و پروباکس کجا!

عضویت در پروباکس

بعضی ها که اصلا با سایت های کلیکی کار نکردن (از نوع سایتشون معلومه) (نمیگم من حرفه ای این کارم اما دوست های با تجربه کم ندارم هم خارجی هم ایرانی) و هیچ اطلاعات موجهی ندارند همین طوری واسه خودشون یه چیزی میگن فلان سایت معتبر هست و فلان نیست و یا یعضی انجمن (forum) که شده جای تبلیغ هر سایتی که فکرشو بکنید و خیلی زیاد دیدم بنر تبلیغاتی سایت های که یا کلاه بردار هستند یا ادمین اون سایت سابقه کلاه برداری داره و یا سایتی که هنوز 2 ماه هم فعالیت نکرده که عیار سایت معلوم بشه و بعد عنوان انجمن رو گذاشتن کمک به هموطنان در حالی بیشتر دارن گمراه می کنند واسه جذب زیر مجموعه ,دیگه نه کمک خاصی و نه راهنمایی که آقا وقتی میگی این سایت کاملا معتبر هست (که خیلی هاشون نیست) چرا هست؟ چون شما زیرمجموعه می خوای واسش اینو میگی یا نه واقعن هست ! :-?

از دلایل معتبر بودن پروباکس می تونم به ثبت شدن این کمپانی توسط این شرکت امنیتی که در پایین صفحه اصلی سایت می تونید رو آرم کلیک کنید و دیگه همین پرداخت فوری و بدون مشکل پروباکس ,شما نمی تونید با یک حساب معمولی پرداخت با حجم انتقال بالاو فوری انجام بدید و باید یک حساب حرفه و یا همون بیزینس (business) داشته باشید واینکه سایتی که 7 ماه بدون مشکل کار داره می کنه و می تونید تو سایت کلیکی خارجی زیادی تبلیغ این سایت یا همون بنر probux رو ببینید و این یعنی این سایت سایت با در آمد خوب و مطمئن هست.

البته همه اینها دلیل بر این نیست که کسی بخواد 1000 دلار بریزه تو این سایت .نه.اما تا 200 دلار میشه گذاشت .این 200 دلار هم با توجه به عمر سایت و نوع عمل کردش میگم .امکان داره یکی بگه اصلا این سایت رو قبول نداره .اینم حرفیه.

 برای ثبت نام در پروباکس روی بنر زیر کلیک کنید.


پروباکس که خیلی ها اون رو شبیه نئوباکس میدونند.قیمت عضویت طلایی مناسب و زیر مجموعه اجاره ای با میانگین خوب وحداقل پرداخت 5$ دلار فوری به لیبرتی رزرو (liberty reserve)(لیبرتی رزرو دیگه بسته شده ها ) و پیزا (payza) , با عضویت استاندارد شما  چهارتا (4 *0.01$) کلیک یا تبلیغ 0.01$ و حدود 20 تا 30 تبلیغ 0.001$ و در ضمن تسک یا کار (task) هم داره که میشه ازش بدون سرمایه هم به درآمد خوبی رسید .

من اینجا فقط گلچین بهترین سایت ها که حتی تو عضویت استاندارد هم بشه درآمد خوبی داشت معرفی می کنم و البته سایت هایی که دیگه امتحانشون رو پس دادند و جایی نمیتونید حرفی مبنی بر اینکه این سایت پرداخت نکرده یا دیر پرداخت کرده پیدا کنید.عکس اولین پرداختی من هم تو ادامه گذاشتم در صدم ثانیه تو حسابم اومد.

معرفی سایت

پروباکس سایت که دیگه الان جزوه سایت های (legitimate) هست یعنی معتبر و سایقه حداقل 6 ماه و کمپانی ثبت شده که نشان دهنده اعتبار این سایت هست و از همه ی اینها مهمتر بیش از 6 ماه فعالیت مستمر و پرداخت فوری , وقتی یک سایت 6 ماه فعالیت میکنه بدون مشکل جدی یعنی اومده که بمونه و کار کنه و کارش رو بلد هست و تو محاسبات برای  سود دهی و .. درست عمل کرده .معمولا هر ماه چند تا سایت تو سایت های خارجی میان تبلیغات و سروصدا راه میندازن ولی بعد 2 تا 3 ماه یکهو غیب میشن یا کاربرهاشون زیاد نمیشه و زیر 100,000 میمونه و .. یک جورایی پویایی خودشون رو از دست میدن دیگه زیاد تبلیغاتشون رو جایی نمی بینید اما پروباکس جزوه اون سایت هایی هست که حالا حالا ها باید تبلیغاتش رو همه جا ببینید و دیگه یه اسم و  رسمی واسه خودش پیدا کرده می تونید توی انجمن پروباکس (probux>> forum) همه چی رو ببینید اثبات یا همون عکس پرداختی ها که توسط کاربرها اونجا گذاشته شده.

درآمد روزانه و ماهانه شما از پروباکس – probux

بدون زیر مجموعه در حالت استاندا رد (عضویت معمولی یا رایگان) روزی 4 -چهار تبلیغ 0.01$ به تومان میشه حدود 37 تومان اگر با لیبرتی رزرو دریافت کنید (که نمی خوام بحث ریال رو اینجا بگم ,محاسبه به ریال واسه آخر کار هست ) و حدود 20 تا 30 تبلیغ 0.001$ که نشون میده توی این سایت تبلیغات رونق خیلی خوبی داره .

پس درآمد شما از کلیک حدود 0.07 در روز هست ولی این فقط یکی از راههای درآمد داشتن از این سایت کلیکی معتبرومطمئن هست راه دیگه همون کار یا (task) هست که از اون هم پول خوبی در میاد و به علاوه زیر مجموعه مستقیم و اجاره ای که میشه در مجموع بدون یک ریال سرمایه گذاری در آمدی تا 30$ هم در ماه داشت که فکر کنم رقم خوبی هست وخوبی دیگه ی این سایت همون پرداخت فوری به بانک اینترنتی لیبرتی رزرو هست که بانک محبوب بین ما ایرانی ها هست چون با ایران مشکلی نداره و نخواهد داشت.

درآمد از زیر مجموعه اجاره و زیر مجموعه مستقیم در پروباکس 

این سایت هم مثل نئوباکس در حالت استاندارد از کلیک های  زیر مجموعه مستقیم پورسانت کمی میده یعنی 0.0005$ به ازای کلیک های زیر مجموعه مستقیم روی تبلیغات استاندارد ولی با ارتقائ عضویت به طلایی (golden) که قیمتش $70 دلار هست از زیر مجموعه مستقیم میشه به سود خوبی رسید یعنی $0.005 که یک عدد متعارف و منطقی هست یعنی 4 تا $0.005 میشه 0.02 از هر زیر مجموعه که با قیمت عضویت طلایی میشه گفت سود خالص و خوبی هست  و اما زیر مجموعه اجاره ای که به نظر من خوبه میانگین کلیک زیر مجموعه تو حالت استاندارد بین 1.7 تا 2.2 هست اما با یک عدد که معمولا روی اون عدد هم هست 1.8 (average of rent referral click) که عدد خوبی هست واما در حالت عضویت گلدن بین 0.8 تا 1.2 که اینجا هم میشه گفت 0.9 یه عدد که معمولا روی اون هست ولی این رو هم بگم تو عضویت طلایی شما 0.01$ به ازای کلیک زیر مجموعه بدست میارید که این تلافی اون میانگین رو میکنه و تازه شما فرض تو یک سایت پول بذاری (یک سایت کاملا مطمئن) دیگه بدترین حالتش اینه بعد یک ماه ببینی ارزش سرمایه گذاری روی زیر مجموعه اجاره ای نداره در واقع سود نداره پول خودت رو پس بگیری و دیگه زیر مجموعه اجاره نکنی و بری رو زیر مجموعه مستقیم سرمایه گذاری کنی .

اما من بزودی در این سایت عضویتم رو به طلایی ارتقاء میدم 8-) چون خیلی وقت این سایت رو میشناسم میشه گفت از همون اول ولی خوب تا چندین ماه اول بهش اعتماد نداشتم می خواستم ببینم 8-O عمل کردش چطوره که سربلند در اومد ار آزمون ,و  دلیل دیگه من قیمت عضویت طلایی مناسب(golden membership) ,پرداخت فوری و پرداخت به بانک الکترونیکی لیبرتی رزرو (liberty reserve), زیر مجموعه اجاره با میانگین خوب ودیگه یک سایت خوب چه ویژگی میتونه داشته باشه که پروباکس نداره؟ البته مبالغه نباشه ولی خب من و خیلی ها این سایت رو برای سرمایه گذاری انتخاب می کنند چون ارزششو داره ;-)

نوع پرداخت از این سایت معتبر کلیکی

پرداخت فوری به بانک های اینترنتی لیبرتی رزرو (یا لایبرتی ریزرو به فول بعضی ها ما همون نوع نوشتاری اول باب شده) وپی زا و پی پال اون هم به صورت پرداخت آنی و در کسری از ثانیه  حداقل پرداخت هم  5$ هست که اولا خودم دلارهای شما رو به قیمت روز ازتون می خرم یا اگر خواستید به یک صرافی معتبر معرفی میکنم به اونجا بفروشیذ ولی به چند دلیل گفتم خودم می خرم اول اینکه صرافی ها زیر 5$ یا بیشتر مواقع 10$ دلار قبول نمی کنند و دوم اینکه به همراه هون پول درصدی از درآمده خودم از اون زیر مجموعه رو بهش بدم برای  دلگرمی هر چند ناچیز .

جدول درآمد بر حسب نوع عضویت

12 نظر

 1. سلام.چند روزی هستش که سیستم من صفحه اول سایت پروباکسو بالا میاره ولی حساب کاربری و بقیه لینک های این صفحه رو نمی تونه load کنه ….میشه راهنماییم کنین ببینم مشکل از کجاست….

  • با سلام

   مشکل از سرعت اینترنت تون هست و یا از مرورگر ,مگر اینگه پروباکس در اون لحظه بروز رسانی انجام داده باشه. یک کار دیگه هم می تونید انجام بدید تاریخچه یا history مرورگر رو کاملا پاک کنید.
   از مرورگر فایرفاکس استفاده کنید .

  • سلام دوست عزیز.
   من هم چند روزی با این مشکل شدیدا درگیر بودم .
   الان با یکبار یا دو بار Disconnect & Connect کردن اینترنتم-مشکلم کاملا رفع شد.

 2. با یوزرنیم mehrashkan ثبت نام کردم و زیرمجموعه شما شدم

 3. دوست عزیز گویا بنر شما ایراد داره من منتظرم اگه مشکلی داره رفعش کنید میخوام زیرمجموعه شما بشم
  ترسیدم ثبت نام کنم و زیرمجموعتون نشده باشم!!

  • آره بعضی وقت ها بنر پروباکس از ایران لود نمیشه اما لینک درسته.
   لینک گذاشتم.(عضویت در پروباکس)
   یا شما می تونید موقع ثبت نام refer رو miada48 وارد کنید.
   بعد از ثبت نام می تونیداز طریق یاهو با من درارتباط باشید.
   با تشکر میعاد

 4. دوست عزیز
  میشه بگید چه ساعتی میان؟
  یه سوال دیگه
  کدوم یکی از این بانکها با ایران و آی پی ما مشکل نداره؟ گویا پی زا داره
  ممنون

  • جوابتون رو از طریق ایمیل دادم.
   paypal
   payza
   neteller
   skrill

   و .. باآی پی ایران مشکل دارند باید از آی پی کشور دیگه استفاده کنید.

   اینها
   webmoney
   perfectmoney
   و..
   مشکلی باایران ندارند.

 5. دوست عزیز من میخوام با لینک شما ثبت نام کنم
  الان به چه بانکی پرداخت میکنه؟
  انجام مینی جاب یا تسک هاش سخته؟ ساعتهای خاصی میان؟ میتونید برای اینا راهنماییم کنید؟ درآمد هر تسک میانگین چقدره؟ مثه نئوباکس مینی جاب کازینو هم داره؟
  ممنون

  • زیر سایت سه تا آیکون بانک اینترنتی هست. پی زا -پی پال- نتلر

   نه سخت نیست اگر زبان تون خوب باشه آسون هم هست.(سخت هم داره)
   بعد از یکبار انجام دادن متوجه میشید که کاملا تکراری میشه.
   بله.
   بله که می تونم راهنمایی کنم این همه مطلب و آموزش تو سایت گذاشتم .
   شما فرض کن 9 سنت (اما من 0.5 دلاری هم انجام دادم.اما بیشتر مواقع بین 0.01$ تا 0.30$.
   بله داره.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*