سرخط خبرها
خانه >> رفع مسئولیت

رفع مسئولیت

لازم هست مطلبی رو اینجا ذکر کنم , من در اینجا سعی کردم سایتی که خودم ازآنها برداشتی داشتم یا مطمئن بودم که چندین سال در حال فعالیت هست و معتبرند , در پی تی سی بوک معرفی کنم.

هر نوع کسب درآمدی که در اون انتظار سود دهی باشید چه 1% چه 30% , با ریسک از دادن کل یا بخشی از سرمایه همراه خواهد بود پس به اندازه ای سرمایه گذاری کنید که طاقت از دست دادن آن را هم داشته باشید و ضمن اینکه با ان کار آشنایی کامل داشتید.حادثه قابل پیش بینی نیست و در سرمایه گذاری هم رخ خواهد داد.

چه در دنیای واقعی و چه در دنیای مجازی افراد سودجویی هستند که با وسوسه کردن شما برای سود های باور نکردنی , سرمایه شما را جذب می کنند و شاید هم سود خوبی در اوایل بدهند اما وقتی درصد قابل توجهی از سرمایه شما را گرفتند آن زمان به معنای کامل غیب خواهند شد و در اینترنت هم که کلاه برداری آسان تر شده و دسترسی ما به شخص مورد نظر سخت تر پس حتما با افرادی که شناخته شده هستند , به عنوان مثال در انجمن ها دارای پیشنه مثبت هستند معامله کنید .

ولی این نکته هم فراموش نشود  شاید من یک مطلب رو یک سال پیش نوشتم و الان وضعیت اون سایت تغییر کرده ,پس حتما به تاریخ ارسال مطالب دقت کنید ضمن اینکه اگر هم برای سایتی مشکلی پیش بیاید اطلاع رسانی می کنم.پس قبل سرمایه گذاری در سایت هایی که من معرفی کردم با من مشورت کنید و گرنه مسئولیت هر اتفاقی به عهده ی خودتون هست. (خداروشکر تا الان چنین مشکلی پیش نیامده)

 

در آخر هم پیشنهاد میدم متن قانون جرایم رایانه ایران و همچنین قوانین کشورمون رو کاملا مطالعه کنید تا آگاهانه تر به تجارت و کسب درآمد بپردازید.

متن قوانین

2 دیدگاه

  1. سلام دوست عزیز
    من مدت ۴ماهه در neobux کار میکنم.۲ دایرکت ریفرال و ۲۰۰ ریفرال اجاره ای دارم.میخواستم تو این زمینه کار کنم.به شدت علاقمند هستم.میخواستم درخواست همکاری بدم.واقعا عاشق این کار شدم.میتونم رو کمک شما حساب کنم.؟در زمینه دایرکت ریفرال ها علاقمند هستم بیشتر بدونم و همکاری کنم.

    • سلام
      برای طرح زیر مجموعه گیری با آیدی یاهو در تماس باشید اما سوالات در مورد سایت های کلیک و .. فقط در همین جا جواب میدم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *