آخرین خبرها
خانه >> معرفی سایت های کسب درآمد >> سایت های تبلیغات کلیکی >> کسب درآمد از سایت های کلیکی به روش ارتقای عضویت
تبلیغات و افزایش بازدید ارزان

کسب درآمد از سایت های کلیکی به روش ارتقای عضویت

کسب درآمد از سایت های کلیکی به روش ارتقای عضویت که نیاز به حداقل 100 دلار سرمایه و البته یک سایت مطمئن هست.

شاید بعضی ها با دیدن این مطلب بگویند که این که روش نیست ,پس تا آخر مطلب رو بخونند.ضمنا خیلی از افراد تازه کار همین مطالب رو هم نمی دونند این مطلب بیشتر واسه اون دسته از افراد هست.خب حداقل 80$ دلار سرمایه برای اینکه سود بهتر و بیشتری بدست بیارید چون در سایت های کلیکی به ازای مبلغی به شما امکانات و سود بیشتری می دهند .

این صفحه رو نگاه کنید  جدول عضویت های پروباکس (اول باید وارد حسابتون بشید و بعد به این آدس برید https://www.probux.com/upgrade.php در این صفحه قیمت و نوع عضویت و امکانات جدیدی که بدست میارید رو در جدول ذکر کردند  قسمت ارتقاء عضویت گلدن یا طلایی موضوع مد نظرم بود(golden membership) شما به ازای مبلغی بین 70 تا 100 دلار عضویتتون رو ارتقا می دید و امکاناتی مثل: 1.سود بیشتر (خلاصه مطلب) 2.افزایش محدودیت خرید زیر مجموعه اجاره ای و افزایش حد زیر مجموعه مستقیم  3.برداشت زودتر و امکانات دیگری که امکان داره در یک سایت باشه و در سایت دیگری نباشه (سلیقه ای) اما بحث اصلی شما یک عضویت می خرید مثلا 80$ دلار در پروباکس 40 دلار برای خرید زیر مجموعه اجاره ای هزینه می کنید. تا اینجا شد 120$ دلار اما سود شما ؟؟ 1.روزانه کلیک های بیشتری دارید 2.در ماه سود بیشتری ار زیر مجموعه اجاره ای ,بدیهی که هرچه بیشتر باشه سود شما هم بیشتر  اما شما باید ار حداکثر ظرفیت عضویتتون استفاده کنید که مطمئن باشید پولی که گذاشتید در زودتر از یک سال در میاد و بقیه مدت عضویت شما رو سود خالص هستید. بهترین راه سود کردن (البته بستگی به سایتش هم داره) زیر مجموعه مستقیم هست که راههای جذب اون رو هم توضیح دادم مثال: با عضویت طلایی در پروباکس یا نئوباکس می تونید تا 200 زیر مجموعه مستقیم جذب کنید و اگر شما 200 زیر مجموعه مستقیم داشته باشید با میانگین 3 کلیک در روز سود شما 

3*0.005*200=3$

3 دلار در روز و 90$ دلار در ماه که در پروباکس این میانگین رو به شخصه دیدم.شما در بدترین حالت با 200 زیر مجموعه مستقیم 60 دلار سود می کنید که این یعنی پول عضویت در طی کمتر از 2 ماه در خواهد آمد و بعد از اون سود خالص .

توجه

زیر مجموعه اجاره ای و زیر مستقیم در سایت های کلیکی در کناره هم باشه بهتره,سود شما به مهارت و روش شما بستگی داره , یک سایت به اجاره ای سود خوب میده به مستقیم کمتر خب شما اجاره می کنید و بالعکس , و یا هردو.

زیر مجموعه مستقیم رو میشه بدون هزینه بدست آورد که بستگی به شما داره اما راه سریعتر کمی هزینه کردن تا 20 دلار به عنوان مثال.

یک پیشنهاد وِیژه برای افرادی که زیر مجموعه مستقیم در کوتاه ترین زمان و کمترین هزینه می خواهند من و چند تا از دوستام که عضویت طلایی و .. داریم با هزینه دونگی تبلیغ می کنیم در سایت های پر بازید شما هم می تونید عضو گروه ما بشید و خیلی سریع زیر مجموعه ی مستقیم در سایت دلخواه تون بدست بیارید برای خوندن شرایط  اینجا کلیک کنید

 

4 نظر

  1. سلام دوست عزیز من کجا باید کلیک کنم تا به گروه شما بپیوندم عضویتم هم طلایی هستش

  2. ممنون
    بسیار عالی بود

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*