سرخط خبرها
خانه >> پی تی سی بوک >> ترجمه کامل قوانین نئوباکس

ترجمه کامل قوانین نئوباکس

شرایط استفاده از خدمات

این شرایط و ضوابط سرویس اعمال می شود به شما به عنوان یک عضو، که یک کاربر و یا تبلیغ در NeoBux. 
هنگام ثبت نام در NeoBux، تأیید شما دیدن کرده اند، درک کرده و پذیرفته شرایط و ضوابط ذیل و شرایط از این شرایط استفاده از خدمات. اگر شما به هر یک از این اصطلاحات را قبول ندارند، شما باید برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید.
1. انجمن، چت و به طور کلی رفتار کاربر
1.1. شما به خواندن انجمن دسترسی دارید، به جز برای مناطق خصوصی.
1.2. وقتی ثبت نام، شما می توانید در انجمن , در آنهایی که قبلا ایجاد شده موضوع جدید و یا نظر سنجی ارسال و پاسخی و یا رای دهید  و شما قادر به چت کردن خواهید بود 
1.3. شما باید کاربران دیگر در همه این مناطق کابری احترام بگذارید در غیر این صورت مجازات شما ممنوع شدن(از ارتباط و حضور در انجمن) از آنها است .
1.4. شما حق بیان و اظهار نظر دارید البته بدون اذیت کردن دیگر کاربران.
1.5. انواع تبلیغات، تلاش برای دریافت زیر مجموعه(خودم این کار رو کردم در ثانیه من رو از چت اخراج کردند.)،پیشنهاد پول  / تبادل / درخواست ها و پیشنهاد و یا درخواست خدمات در ارسال های انجمن / موضوع ها و در چت ممنوع است. اسپم در انجمن و چت / پیام ارسال های مزخرف(گوگل ترجمه کرده)، موضوعات کپی شده، محتوای غیر قانونی، به اشتراک گذاشتن آدرس ایمیل، لینک وب سایت های اجتماعی و شناسه مسنجرنیز ممنوع است.
1.6. هرگونه اتهام بدون مدرک، ارعاب، تهدید و یا بی احترامی در برابر NeoBux و / یا به کارکنان نئوباکس (مدرک از پارتی بازی در نئوباکس همون تبلیغ پروباکس هست در حالی که به کاربران دیگر اجازه تبلیغ پروباکس رو نمیده !)/ دستیاران، اینجا یا هر جای دیگر می توان به عنوان بی احترامی دیده می شود و ممکن است منجر به حذف امتیاز استفاده از انجمن و چت همچنین تعلیق دائم(همون حذف حساب  کاربری) حساب شما، تعلیق موقت عضویت یا هر گونه مزایای دیگر.
1.7.  ارسال و موضوعات و یا پیام های که ممکن است به طور مستقیم یا غیر مستقیم نئوباکس را ، کاربران آن، حامیان مالی و یا ارائه دهندگان خدمات به مخاطره اندازدد یک جرم در نظر گرفته می شود و به شدت ممنوع است.
1.8.  شما باید حداقل 250 تبلیغ را مشاهده کنید(همون کلیک کردن) تا شما بتوانید از انجمن ها و چت استفاده کنید.
2. حساب کاربری
2.1. از آنجایی که رمز عبور شما باید از دیگران مخفی بماند، ما آن را در یک فرمت غیرقابل بازخوانی ذخیره می نماییم. در صورتی که بد اقبالی کسی حساب شما را هک کرد،مسئولیتی بر عهده ی ما نیست(رمز 12345 نذارید فقط). هنگامی که شما درخواست رمز عبور کنید، ما یک رمز جدید به ایمیل شما ارسال می کنیم .
2.2. شما تنها می توانید یک حساب داشته باشد. هر گونه تلاش برای ایجاد بیش از یک حساب به ختم (حذف)همه آنها منجر خواهد شد. این نیز در مورد حساب پی زا/ پی پال / حساب نتلر صدق می کند که باید منحصر به فرد و با یک کاربر دیگر به اشتراک گذاشته نشود .
2.3. هر آگهی را می توان با همان(هر) IP فقط یک بار در هر 24 ساعت مشاهده کرد.در واقع هر کاربر برای مشاهده تبلیغات باید از یک خط اتصال به اینترن در هر 24 ساعت استفاده کند. شما می توانید از چندین IP برای ورود به سایت استفاده کنید. هر گونه تلاش برای انجام غیر از این, ممکن است منجر به فسخ حساب کاربری خود شوید. ورود به سیستم از پر*و*کسی / V&P&N و یا محیط شبکه به اشتراک گذاشته (مثال این ها اشکالی ندارد اگرشخص دیگری از آن استفاده نکند ، اما نه محدود به مدارس، خانه های LAN، کافی نت ها، و غیره) مجاز نمی باشد.
2.4. آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود، داده یا فروخته نمی شود.
2.5. حساب های کاربری قابل انتقال به غیر نیست.
2.6. نئوباکس اطلاعات کاربران حساب بر اساس درخواست کاربر را تغییر دهید.
2.7. کاربران با استفاده از اطلاعات نادرست در هنگام ثبت نام یا تغییر تنظیمات شخصی خود  حساب خود را به حالت تعلیق درمی آورند()بیشتر به آی پی و کشور منظور دارد.)
2.8. فقط یک حساب در هر کامپیوتر برای دیدن تبلیغات مجازاست. اگر بیش از یک حساب در یک کامپیوتر تبلیغات را مشاهده کند، همه آن حساب ها به طور دائم به حالت تعلیق(حذف نمیشه اما هیچ وقت هم فعال نمیشه :ِدی) درآمد.
2.9. شما در یک دوره 10 روزه برای دیدن تبلیغات فقط می توانید حداکثر از 3 کامپیوتر مجزا استفاده کنید(یعنی آقایون اطلاعات خاصی از کامپیوتر شما ذخیره می کنند-البته ما ایرانی هستیم هرچیزی رو دور میزنیم حتی خودمون :D) . هر گونه تلاش برای استفاده بیشتر از آن , در آن دوره تعریف شده  حساب کاربری تعلیق می شود.
2.10. شما نباید صفحه ای رو به نئوباکس (چه به صفحات داخلی)ریدایرکت ( یا انتقال خودکار) دهید حالا ار هر نوع سایتی .
2.11. هر گونه تلاش برای  بارگذاری مجدد / دیدن صفحات به صورت دستی یا به صورت اتوماتیک به شدت منجر به تعلیق دائم حساب کاربری تان می شود.
3.زیر مجموعه ها
3.1. شما می توانید بسیاری از مردم که می خواهید ارجاع دهید(زیر مجموعه گرفتن).
3.2. هر یک از زیرمجموعه های شما، به عنوان یک کاربر، باید یک آدرس ایمیل منحصر به فرد داشته باشد.
3.3. شما نباید با ایمیل های ناخواسته و یا اجبار کسی یا  هر راه دیگری تلاش به جذب زیر مجموعه کنید(بدون زیر مگه میشه ؟). شما همچنین نمی توانیدزیر مجموعه خود را بفرشید (نباید بفروشید اما اگر زیر مجموعه مستقیم فعال داشته باشید نئوباکس از شما میخرد). ما اینگونه موارد را بررسی وحساب آنها را در مسدودیت می کنیم.(غیر مستقیم و واضح همین کار دارند تو خود نئوباکس انجام میدن اما اون هارو کار نداره !!)
3.4 می باشد. زیرمجموعه های اجاره شده، گارانتی تعویض دارند. اگر ظرف مدت 14 روز یکی از زیرمجموعه های اجاره ای هیچ یک از تبلیغات خودش را کلیک نکند، زیر مجموعه شما به صورت خودکار تعویض خواهد شد کاملا رایگان و این به صورت نا محدود می توانید از این امکان استفاده کنید. این خط مشی مبادله فقط برای زیرمجموعه  اجاره ای است و آنها تنها جایگزین می شود هنگامی که افراد جدید در دسترس هستند. زیرمجموعه های اجاره بر اساس قانون فعالیت توزیع شده اما ما نمی توانیم پیش بینی یا تضمین چگونه آنها پس از آن رفتار خواهند کرد(یعنی تضمینی نمیدیم که همه فعال باشند). اگر زیر مجموعه رو که خریده اید تمدید نکنید و اجازه دهید منقضی شود از حساب شما هزینه ای کوچک اعم از 0.02 دلار (دو سنت بابت هر زیر مجموعه ای که تمدید نکنید درعضویت استاندارد از حساب شما کم خواهد شد) دلار تا 0.05 دلار بسته به نوع عضویت فعلی شما از حسابتان کم خواهد شد.
3.5. شما فقط از زیر مجموعه های مستقیمی که به طور مستقیم توسط شما جذب یا اجاره شده پورسانت یا درآمد کسب خواهید کرد-منظور این هست که ازفقط از یک مرحله زیر مجموعه سود می کنید و از زیر مجموعه زیر مجموعه چیزی بدست نمی آورید.
3.6. شما فقط می توانید رفرال را زمانی اجاره کنیدکه آنها در دسترس است و در محدوده عضویت فعلی خود را(مثال عضویت استاندارد فقط 300 تا می تواند اجاره کند) و / یا پک طلایی. داشتن زیر مجموعه بیشتر فایده ای ندارد(در متن اصلی نوشته شده که باعث بی اثر شدن در آمد از همه زیر مجموعه هاتون میشه-دقیق نمی دونم منظورش چی هست)
3.7. درآمدی که شما از کلیزیرمجموعه بدست می آورید به طور مستقیم با کلیک شما در ارتباط است. 
شما باید در روز حداقل 4 کلیک قبل از منقضی شدن در همان 24 ساعت کنید برای عضویت استاندارد / پیونیر(این Pioneer مربوط به افتتاح نئوباکس بود که جایزه میداد). در عضویت طلایی حداقل 9 تبلیغ رو باید در روز ببینید ، تا ازتمام کلیک های زیر مجموعه درآمد کسب کنید.(البته آنهایی که در جداول عضویت ذکر شده) کلا یعنی اگر امروز کلیک نکنید از کلیک زیر مجموعه هاتون چه اجاره  و چه مستقیم در روز بعد درآمدی بدست نمی آورید.فعلا تا این جا ویرایش کردم.
اگر شما زیر کلیک کنید، ماکسیموم مقداری که شما دریافت خواهید کرد تنها با مقدار کلیک تو ضرب شده توسط تعدادی از زیرمجموعه های شما. 
کلیک ارجاع خواهد شد بر اساس کلیک شما در روز قبل ساخته شده است، محاسبه می شود. 
این محاسبات براساس زمان Server انجام است که می تواند در ی “View Advertisements” صفحه دیده می شود است.
تنها تبلیغات است که تعداد دفعات مشاهده شده عبارتند از: قرار گرفتن در معرض قرار گرفتن در معرض طولانی، استاندارد، و تبلیغات نارنجی ثابت.
3.8. ارجاع هرگز قادر به تغییر عضو که او / او اشاره خواهد شد.
3.9. میزان ارجاع مستقیم بر اساس عضویت / بسته ارجاع و زمان عضویت محدود است. کاربران می توانند محدودیتی در تعداد افرادی که از صفحه مستقیم لیست را ببینید.
3.10 کاربران تنها می توانند ارجاع های مستقیم پس از یک عضو به مدت حداقل 15 روز و داشتن حداقل 100 کلیک داشته باشد. هر گونه تلاش به آنها را قبل از آن با شکست مواجه خواهد شد.
4. ضد تقلب از سیاست
4.1. هر تلاش، در هر صورت، به هک را در سیستم ثبت خواهد شد.
4.2. گاهی اوقات ما به شما هشدار می دهند، گاهی اوقات ما نمی خواهد. در این صورت، زمانی که شما درخواست دریافت درآمدتان را بکنید سیستم مانیتورینگ ما اقدامات خود را و تجزیه و تحلیل اقدامات خود را در بازگشت. به طور معمول، تلاش برای هک کردن سیستم، باعث مسدودیت حساب می شود.
4.3. ما ممکن است یا ممکن است به اطلاع شما که حسابتان مسدود شده است. در مورد اول، ما به شما یک ایمیل ارسال کنید. در هر صورت، شما به محض اطلاع به عنوان شما سعی می کنید به استفاده از هر یک از خدمات در NeoBux.
5. پرداخت به کاربران
5.1. همه ی پرداخت ها خواهد شد از طریق Payza، PayPal و NETELLER ساخته شده است. هیچ روش دیگری پرداخت در این زمان در دسترس است. شما تنها می توانید مقدار نامحدودی به پردازنده پرداخت شما استفاده کرده ایم تا بهترین استفاده را از خرید خود را در مقدار پولی پرداخت می شود درخواست می کند. حداکثر مقدار شما می توانید به سایر پردازنده های پرداخت درخواست برابر با ارزش خرید کرده اید از طریق آنها را به صورت جداگانه ساخته شده است. در صورت برابر بیشتر ارزش خرید بین دو یا بیشتر از پردازنده های پرداخت شما می توانید یک درخواست پرداخت نامحدود برای هر یک از این است که بخشی از همتراز.
5.2. همه ی پرداخت ها خواهد شد بلافاصله پس از درخواست و یا ظرف 48 ساعت پس از درخواست در صورتی که سیستم های پرداختی پایین ساخته شده است.
5.3. حداقل مبلغ پرداخت شده در 2.00 $ در اولین cashout است. این مقدار 1.00 دلار برای هر cashout را افزایش می دهد تا زمانی که حداقل مقدار ثابت 10.00 $ برسد. از مبلغ پرداخت شده، هزینه را می توان بسته در پردازنده پرداخت شما با استفاده از کسر.
5.4. شما تنها می توانید یک پرداخت در یک زمان درخواست.
5.5. ما تنها برای ثبت درخواست دریافتی شما به پردازنده پرداخت. هر گونه اقدام پس از آن است که به پشتیبانی پردازنده پرداخت می شود به کار گرفته شده است.
5.6. شما باید یک Payza صحیح و موجود و یا آدرس ایمیل پی پال و / یا یک NETELLER ID درست داشته باشد. همه ی پرداخت ها مستقیما به آدرس ایمیل به این کاربر بروید و نمی تواند لغو شود. برای پرداخت خود را فرستاده شده توسط پی پال، لازم است مطمئن شوید که یک حساب پی پال در یک کشور که حساب می توانید پول با پی پال دریافت و ورود از یکی از این کشورها است.
5.7. پس از درخواست یک پرداخت کاربر باید 4 روز قبل از درخواست دیگر صبر کنید.
5.8. کاربران باید پرداخت های در 30 روز Payza، پی پال و یا حساب NETELLER خود ساخته شده را قبول یا پرداخت لغو و آن را مسترد نخواهد شد.
5.9. هر بازپرداخت هر گونه پرداخت ما به شما نادیده گرفته می شود و آن را نمی خواهد به حساب شما اضافه شود و نه دوباره فرستاد.
6. تبلیغات
6.1. ما قبول هر نوع از تبلیغات به جز برای صفحات که شکستن فریم، کدهای مخرب، تغییر مسیر به یک صفحه دیگر، محتوای بزرگسالان و یا غیر قانونی، شامل هر نوع چند سطح پیشنهادات، حاوی فروش ارجاع و کسانی که شامل قمار / شرط بندی، قمار هستند یا توسط یک شرکت قمار برگزار شد. همچنین، هر تبلیغاتی که با استفاده از نام NeoBux را برای هر گونه خدمات نامربوط پذیر نیست. صفحه وب آگهی شما باید در عرض 10 ثانیه به عنوان نوار پیشرفت شمارش مدت قرار گرفتن در معرض خواهد شد و سپس شروع بارگذاری. تبلیغ وب سایت شما باید قادر به حمایت از چند بازدیدکننده داشته است در هر ثانیه است.
6.2. شما، به عنوان یک کاربر، می تواند تنها از هر تبلیغات یک بار در هر 24 ساعت به دست آورند.
6.3. ما حق را انکار هر گونه تبلیغات که ما آنها را مناسب برای نمایش داده می شود نمی بینم محفوظ است.
6.4. تبلیغات باید بر روی گوشی های تلفن همراه / قرص مشاهده نمی شود. تبلیغات فقط باید در مورد استفاده از ماوس و با استفاده از هر روش دیگر کلیک. انجام این کار ممکن است منجر به تعلیق دائم حساب کاربری خود شوید.
7. پرداخت به NeoBux
7.1. همه ی پرداخت ها با استفاده از لینکهای موجود در “حساب شما” انجام می شود. هیچ روش دیگری پرداخت خواهد شد.
7.2. همه ی پرداخت ها غیر قابل استرداد است.
7.3 است. پرداخت به NeoBux ساخته شده با استفاده از پی پال و Payza، فقط از حساب های تایید شده پذیرفته شده است. پرداخت ساخته شده با استفاده از پی پال تایید نشده یا Payza حساب پذیرفته نخواهد شد.
7.4. همه Chargebacks هستند و یا معاملات معکوس ساخته شده در پرداخت های خود را به حساب تعلیق فوری منجر شود.
8. تعلیق حساب
8.1. ما حق را به حالت تعلیق حساب خود را در هر زمان برای هر دلیل موجه از جمله، اما نه محدود به، بی احترامی شرایط سرویس ما از.
8.2. همه حساب های معلق خواهد تمام تنظیم مجدد تعادل خود را داشته باشد، تمام ارجاع گرفته دور و بدون بازپرداخت داده می شود.
8.3. همه حساب های معلق بایگانی می شوند و شما می توانید برای ثبت نام اینجا و با استفاده از نام کاربری یا آدرس ایمیل.
8.4. پس از 30 روز از عدم فعالیت، حساب شما خواهد شد به طور موقت به حالت تعلیق و به طور دائم پس از 60 روز عدم فعالیت به حالت تعلیق. کاربر غیر فعال به مدت 72 ساعت بعد از ثبت نام به حساب به طور دائم به حالت تعلیق داشته باشد.
8.5. ما حساب کاربری را حذف نخواهیم به هر دلیلی حتی اگر حسابش فعال، مسدود یا منقضی.
9. مسئولیت
9.1. NeoBux نخواهد بود مسئول هر نوع تاخیر یا ناموفقیت که مستقیما به NeoBux و به همین دلیل خارج از کنترل ما مربوط نمی شود.
9.2. NeoBux حق تغییر شرایط و ضوابط سرویس در هر زمان، از جمله هزینه ها، پیشنهادات خاص، منافع و قوانین را برای خود محفوظ می در میان دیگران است، و همچنین حق متوقف کردن خدماتش را در هر زمان و بدون هیچ گونه اطلاع قبلی.
9.3. NeoBux برگزار نخواهد شد مسئول برای هر یک از کاربران، تبلیغ و یا تبلیغات. این همچنین شامل هر متصدی که ما در آن بستگی دارد.
9.4. NeoBux است مسئول برای هر پرداخت مالیات را برای شما در مورد آنچه شما از ما دریافت نیست. این مسئولیت خود را به اعلام آنچه که دریافت کرده اید و پرداخت مالیات کشور خود را.

همچنین ببینید

روش های جذب زیر مجموعه رایگان برای هر سایتی

روش های جذب زیر مجموعه رایگان برای هر سایتی بزودی تکمیل خواهد شد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *