سرخط خبرها
خانه >> آموزش ها >> مربوط به کلیکی >> آموزش و ترجمه کامل استراتژی درآمد بی نهایت با نئوباکس واقعیتی که نمیشه تکذیب کرد!

آموزش و ترجمه کامل استراتژی درآمد بی نهایت با نئوباکس واقعیتی که نمیشه تکذیب کرد!

بیایید باهم درآمد داشته باشیم نه از هم

استراتژی درآمد بی نهایت در نئوباکس چیست؟ 

هر روز یک قسمت این استراتژی رو ترجمه می کنم ودر ادامه هم پست می نویسم به همراه کلی عکس.

این نئوباکس واقعا هر کسی وسوسه می کنه, و تصمیم دارم بعد از نوشتن و ترجمه کامل این آموزش خودم هم شروع کنم

 آیا نئوباکس کلاه بردارو دزد هست؟ 

چطوری میشه به درآمد روز 5 دلار در نئوباکس رسید؟

راه و روش داشتن یک درآمد خوب از نئوباکس چیه؟

آیا در نئوباکس زیر مجموعه اجاره ای بخریم ؟

میانگین کلیک زیر مجموعه اجاره در نئوباکس چقدره؟

از میانگین کلیک زیر مجموعه در نئوباکس راضی نیستید؟

کتاب الکترونیکی (pdf) آموزش نئوباکس رو از کجا بخریم؟ (بزودی منتش)

آیا در نئوباکس عضویت طلایی (golden) بخرم؟

مدت زمانی که لازم هست در نئوباکس به درآمد خوبی رسید چقدر هست؟

کتاب آموزش تصویری و گام به گام مینی جاب های نئوباکس (mini job)?
  خیلی ها میگن باید زیر مجموعه بشید تا بهتون یک کتاب بدیم واین حرف ها و تازه معلوم نیست اون کتاب یا جزوه چی هست در ضمن از این کتاب ها تو سایت های خارجی هم میفروشن 10$ اما همه چی تو نئوباکس هست و من همه رو به فارسی همین جا می نویسم.

من اینجا می نویسم ومنبع هم ذکر می کنم چون از این کارا هم نمی کنم.(به زور زیر مجموعه گرفتن) 

مرحله اول آشنایی

میشه گفت تمام چیزی که اکثر کاربرهای نئوباکس بعد از یک مدت آشنایی با این سایت بزرگ کلیکی و میشه گفت پول ساز ترین سایت کلیکی خارجی , به دنبالش هستند و البته ایرانی های زیادی با نئوباکس کار می کنند و عضویت گلدن هم دارند وخیلی تجربه دارند اما من که ندیدم در سایتی کسی بیاد به صورت کاملا واقعی و تخصصی آموزی بده و راهنمایی کنه همه یک وبلاگ میزنند و چهارتا بنر و همچنین عکس چندتا از دریافتی هاشون رو میذارند تمام 

یک چیز دیگه هم مگین که همه رو جذب کارکنند که خودم هم اون اولا گولش رو خورده بودم اما بعد چند ماه واقعیت رو که دیدم , فهمیدم این ها همش یک خیال پردازی و تبلیغی بیش نبوده حالا اون تبلیغ چی بود ,اکثرا دیدید شایدم نوشتید که آقا اگر شما هر روز در نئوباکس کلیک کنید و هیچی برداشت نکنید بعد از یک ماه 0.60$ دلار در میارید (اینو راست گفتن) بعد میای 3 تا زیر مجموعه  اجاره ای میخری و همین طور ادامه میدی تا به 300 تا برسی بعد از اون سود عضویت گلدن میخری که این دیگه خیلی تخیلی هستش و…

شما چی فکر می کنید با این روش میشه؟ اصلا سودی از این روش در میاد؟ اگر این طور بود الان تمام کاربر های قدیمی نئوباکس میلیونر بودن(البته بعضی هاشون هستند ولی این استراتژیشون نبوده)

بهترین اثبات حرف های من کاربرهای قدیمی نئوباکس هستند ازشون بپرسید و البته فروم یا همون انجمن(forum) نئوباکس برید یه نگاه بندازید کاربر های زیادی هستند که از کلیک های کم زیر مجموعه اجاره ای اعتراض دارند یا کلی استراتژی که کاربر های خیلی قدیمی (که الان بعضی هاشون 27000 زیرمجموعه دارند) گذاشتند تا به بقیه کمک کممد و حتی نرم افزار مدیریت زیر مجموعه برای نئوباکس و بیرون نئوباکس کتاب الکترونیکی هم میفروشن که معروف به استراتژی بی نهایت نئوباکس ,و من خیلی گشتم تو اینترنت تا کتاب هارو دانلود کنم و چند تا هم پیدا کردم که مطالب مفیدی داشت و تو انجمن نئوباکس هم خیلی گشتم تا ببینم آینده سرمایه گذاری تو نئوباکس چیه و به جواب خوبی رسیدم که می خوام برای همه بذارم که دیگه اون ها دنبالش نگردند و بعضی ها هم افراد تازه وارد رو فریب ندن.

این واقعیت نئوباکس هست:

نئوباکس دیگه یک سایت کلیکی نیست یک جای مطمئن واسه سرمایه گذاری ولی با استراتژی و برنامه ی دقیق به همراه ترجمه.

زیر مجموعه اجاره هم سود قابل توجهی در نئوباکس داره اما نه تمدید یک ماهه و نه پرداخت اتوماتیک(autopay) تمدید برای مدت طولانی بهترین حالتش که اکثر افراد با تجربه تاکید دارند روش تمدید برای 240 روز هست.که حتی اگر شما 100 زیر مجموعه اجاره ای رو برای این مدت بخواهید تمدید کنید 132$ دلار باید سرمایه بگذارید تاره سودی هم میده اون قدر زیاد نیست مخصوصا با عضویت استاندارد , اما چرا 240 روز ؟چندتا دلیل داره:

1.بیشترین تخفیف یعنی 30% از کل مبلغ تمدید 

2.میانگین کلیک در این حالت حتی اگر 1.2 هم باشه (حدود 1) باز شما ضرر نمی کنید و بدترین حالت پولتون بدون سود بر میگرده ,یه حساب واسه عضویت استاندارد می کنم تا مفهوم تر باشه:

100 تا زیر مجموعه اجاره می کنید و بعد یک برای 240 روز تمدید می کنید میشه

240 روز یا 8 ماه

0.20$ هزینه خرید یک زیر مجموعه به مدت یک ماه

0.70 هم همون 30% تخفیف , بجای اینکه 30% از تخفیف رو حساب کنم و از مبلغ کل کم کنم با یک ضرب ساده به جواب آخر میرسم یعنی 0.70 یا همون 70% مبلغ

این رو هم بگم مبغ اجاره برای 240 روز $160 دلار میشه بدون تخفیف 

$112=100*$0.20*8ماه*0.70

حالا شما 100 تا زیر مجموعه میخری و برای 240 روز تمدید می کنی هزینه ی کل

$20 هزینه خرید 100 (RR (rent referral برای یک ماه

132=$112+20

حالا در آمد شما ئر مدت 240 روز اگر هر روز 4 تا کلیک کنید و عضویت استاندارد داشته باشید

بدترین حالت رو فرض کردم که اگر بازیافت نکنید شاید به اونجا بکشه یعنی میانگین 1.2

0.005 درآمد به ازای هر کلیک زیر مجموعه اجاره ای

زمان 240 روز

تعداد RR 100

$144=$0.005*1.2*100*240

بالاتر از مبلغ سرمایه گذاری شما که باید درآمد از کلیک خودتون رو هم بهش اضافه کنید حدود 5$ دلار که یعنی ضرر نکردید

 در نئوباکس یک اصل مهم وجود داره اون هم بازیافت زیر مجموعه اجاره ای هست (recycle) که خودش کلی استراتژی داره ,اگر زیاد بازیافت کنید ضرر می کنید و اگر هم کم یا اصلا بازیافت نکنید باز هم ضرر می کنید یعنی رو لبه ی تیغ هستید :-?

که اون هم در مطالب بعدی میگم چه زمانی و کدام زیر مجموعه رو باید بازیافت کرد و همچنین چندتا رو؟

پس شما در این مدت هم باید بازیافت کنید و برنامه ای داشته باشید. شاید بگید اینجوری که ضرر می کنیم نه اگر با برنامه دقیق پیش برید سود همین جاست. شما وقتی تمدید می کنید از طرف دیگه میانگین کلیک رو روی یک عدد که سود بده نگه میدارید و این جوری دیگه ضرر نمی کنید و به سود واقعی می رسید. اما خب میانگین رو روی چه عددی نگه دارید و ..

جای بحث بسیار داره و هرکس نظری داره اما خب میشه به یک منطقی رسید که که آدم خودش بعد یک ماه تا دو ماه به این عدد میرسه.

و یک نکته دیگه هر چه تعداد زیر مجموعه بیشتر باشه میانگین کلیک به عدد واقعی نزدیکتر میشه.اما چه استراتژی باید واسه بازیافت داشت در ادامه همین مطالب می گم

تا اینجا فکر کنم متوجه شده باشید که نئوباکس با کسی شوخی نداره و کار هرکس نیست که توش به درآمد خوب برسه خیلی ها حتی عضویت طلایی هم دارند اما جرات ندارند زیر مجموعه اجاره کنند ویا اصلا پول و حوصله این کارو ندارند اکثرا به زیر مجموعه مستقیم و مینی جاب اکتفا می کنند که اون  هم کم دردسر و کم هزینه نیست.

یک نکته ی دیگه کسی می بینید بنر زده و 5000$ دلار درآمد داره از نئوباکس ازش حتما بپرسید چقدرسرمایه و وقت گذاشته و سود خالص دریافتیش چقدر بوده مطمئن باشید درصد قابل توجهی از اون درآمد اول از جیب بوده .

و اینکه شما خیلی راحت میتونید با جذب زیر مجموعه مستقیم ودر کنار زیر مجموعه اجاره ای به درآمد قابل توجهی برسید من که بعد از اینکه کل مطالب رو ترجمه کنم تصمیم دارم با همین ترجمه سرمایه گذاری کنم البته نه از جیب تو همین وبلاگ روش های توضیح دادم(آموزش کامل در منوی سردر سایت پیدا کنید) که در عرض 1 تا 2  ماه به درآمد لازم برای خریدن عضوین طلایی رسید (بدون سرمایه گذاری) که عضویت طلایی یعنی سرعت بیشتر در رسیدن به درآمد خوب که با همین عضویت در نئوباکس میشه به درآمد چند صد دلاری (سود خالص چند صد دلاری) ماهانه هم رسید.

کل این مطالب توی فروم نئوباکس هست (یک سری هم از خارج سایت بدست آوردم) اما خیلی زیاده و انگلیسی هستند سعی می کنم هر روز یک یخش از استراتژی رسیدن به یک درآمد واقعی و خوب رو در ادامه همین پست بنویسیم

استراتژی برای حالت عضویت استاندارد 

اسراتزی برای عضویت طلایی (golden)

و همچنین عضویت نهایی (آخرین)  Ultimate 

که شامل آموزش نرم افزارهایی که برای مدیریت زیر مجموعه اجاره ای لازم هست.

آموزش کامل استراتژی مربوط به خرید زیر مجموعه اجاره و بازیافت آنها و مدیریت 

همچنین تخمین زدن درآمد و سرمایه گذاری 

چگونگی افزایش درآمد بدون سرمایه گذاری و افزایش زیر مجموعه اجاره تا رسید به 4000 تا که این هدف هدف قابل دسترس و ممکنی هست واسه من 1000 تا هم کافیه :mrgreen:

و جذب زیر مجموعه مستقیم

و خیلی نکات مهم و کاربردی ,مثل برای درآمد خوب و گرفتن کامل درآمد حاصل از زیر مجموعه باید حتما زمانی که کلیک ها ریست میشه , کلیک کنید .این یک نمونه بود توی هر مبحث کلی نکته هست که حاصل سال ها تجربه کاربرهای قدیمی نئوباکس هست.درضمن این نکات از تجربیات خیلی از کابرهای قدیمی نئوباکس هست که من سعی می کنم خلاصه و بهترینش رو اینجا بنویسم.

اگر مطالب مفید بود (البته تازه این مقدمه هم نیست واسه معرفی نئوباکس) یک توهمین پست نظر بدید که دوست دارید ترجمه های بخش های بعدی رو بذارم و یا سوالی هم دارید همین جا بگید . نظر سنجی سایت هم نظر بدید لطفا فقط دو کلیک لازمه (منوی سمت راست)

همچنین ببینید

نرم افزار محاسبه درآمد از سایت های کلیکی نسخه ی اول

سلام شاید تازه کارها و حتی قدیمی ها حوصله محاسبه با ماششین حساب نداشته باشند …

89 دیدگاه

 1. سلام
  مدت 2 هفته س که توی سایت نئوباکس ثبت نام کردم بعد از چند روز برادرم زیر مجموعه ام شد و من اطلاع نداشتم که باید 15 روز از ثبت نامم گذشته باشه که بتونم زیر مجموعه مستقیم جذب کنم البته بیشتر از 100 تا کلیک کرده بودم. از روزی که این اتفاق افتاده فقط روزی چند تبلیغ در نئوباکس دریافت می کنم و کلیک استاندارد بهم نمی ده این مسئله ربطی به زیرمجموعه ام داره یا نه؟ پوینت ها به چه دردی می خورند؟
  تشکر

  • نه ربطی نداره و همیشه باید حداقل 4 تبلیغ استاندارد وجود داشته باشه , ضمنا امیدوارم با یک خط اینترنت یا کامپیوتر ثبت نام نکرده باشید(شما و دادشتون).
   30000 پوینت کسب کنید می تونید رایگان به طلایی ارتقای عضویت بدید.
   ضمنا با پوینت می تونید زیر مجموعه بازیافت کنید و یا تمدیدشون کنید.

 2. سلام من می خواستم بدونم الان 12دلار تو نئو بکس دارم چتور می تونم این پول ر به حساب بانک ملی بریزم حساب شخصیم بریزم

  • نیاز به حساب پی زا دارید تا برداشت بزنید و بعد اون پی زا رو به خریدار دلار پی زا بدید و در حساب بانکی داخلی ریال دریافت کنید.

 3. سلام به همه دوستان منم با نظر مدیر موافقم نئوباکس سایت خیلی خوبیه که تا وقتی کامل با شرایط و استراتژیهاش آشنا نشی نمیشه ازش سود خوبی بدست آورد چون من خودم نزدیک 1سال مرتب تمام کلیکهامو انجام دادم نزدیک 200تا زیرمجموعه داشتم اما باز درآمد جالبی بدست نیاوردم تا اینکه متوجه شدم حتما باید 240روزه تمدید کنم کنم و حتما ارتقا پلن داده باشم تا لااقل از کلیک زیرمجموعه هام روزی 1 سنت بابت هر کدومش نصیبم بشه و کلی نکات دیگه هم هست که اگه وقت باهام یاری کنه به اشتراک میزارم که یه مقداری از تجربه های خودم بوده یه مقدار هم از دیگران یاد گرفتم اما در کل هنوز کلی نکته در مورد سایت نئوباکس هست که باید یاد بگیریم از مدیر عزیز هم میخوام که این پست رو کاملتر کنن تا با یاری همه دوستان بتونیم به یه استراتژی مناسب واسه کسب درآمد برسیم.

  • سلام
   ما هم خوشحال میشیم تجربه های شما و بقیه دوستان رو بشنویم .
   می تونید پست میهمان ارسال کنید.
   من هم در تابستان پیش رو این مطلب رو کامل تر می کنم.

 4. اقا میعاد ایشالا بعپ امتحانا این مطلبو کامل کنید.. مخصوصا قسمت استرتژی گلدن رو مرسی از زخماتتون… :-bd :-bd :-bd :-bd

 5. سلام ایا من میتونیم بی بعضی از این سایت ها که مینویسم اعتماد کنم پ
  sevendollarclick.com
  هر کلیک 7 دلار در امد روزانه 320 دلار
  fourdollarclick.com
  هر کلیک 4 دلار در امد روزانه 200 دلار
  threeclickdollar.com
  هر کلیک 3 دلار با درامد روزانه 200 دلار
  fineptc.com
  هر کلیک 10 دلار با درامد روزانه 50 دلار
  50dollarptc.com
  هر کلیک 50 دلار با درامد روزانه 1000 دلار
  1300dollarptc.com
  هر کلیک 1300 دلار و در امد روزانه 10000 دلار
  لطفا به سوالم پاسخ بدین

 6. اقا میعاد کی اپدیت میکنید این پستو؟

 7. سید محمود عسکری

  آقا بذار بذار :D

 8. باسلام اقا مطالب مفیدی بود فقط من فکر کنم در امد از کلیک زیر مجموعه اون چیزی که در سایت هستش0/0005
  درسته

 9. سلام واقعا مطالب جالبی نوشتید لطفا بگید ادامش رو کجا میذارید

 10. سلام
  تشکر ازمدیر سایت
  اگه همه ما ایرانی ها به هم کمک کنیم و افراد تازه وارد از اطلاعات باتجربه ها استفاده کنند دیگه کمتر سایتی خواهد توانست از وقت و زود باوری کاربران اینترنت ایرانی سوء استفاده کرده و به مقاصدشون برسند. چون شاهد ضررهای بسیار زیاد هموطنان چه در مسئله مالی و چه در وقتشان بوده ایم . یه در خواستی هم از همه دارم وقتی میخاهید در سایت خارجی عضو بشید حتما سعی کنید با تبلیغاتی که هموطنان کردند ثبت نام کنید که سودش به دوستان خودمون برسه
  باتشکر موفق باشید :x

  • سلام
   درسته.
   البته نه اینکه ما هم بیایم تبلیغ هر سایت خارجی رو انجام بدیم.
   یکی از دوستان می گفت لطفا تبلیغ سایت کلاه بردار رو نکنید مثلا اوجو که من باید بگم خیلی گفتند چند سایت جدید معرفی کنید و من هم فقط معرفی کردم و شرایط رو هم گفتم من تبلیغ و تعریف سایتی رو تا الان نکردم که بیام بگم آقا پول بذار , عضو شو , خیلی سود میده و..

 11. سلام
  واقعا زحمت کشیدی .خسته نباشی
  یه سوال :
  من چند وقت پیش ( 1سال) در این سایت کلیک میزدم اما چون استراتژی و … توی کارم نبود ولش کردم :D
  حالا وقتی میخوام وارد سایت بشم میگه اکانت شما وجود نداره و وقتی میخوام دوباره ثبت نام کنم میگه نم شما و ایمیل شما به ثبت رسیده
  میتونین راهنماییم کنید ؟
  بازم به ممنون به خاطر مطلب

  • سلام
   فکر کنم دیگه از زمان فعال دوباره حساب شما گذشته باشه و بهره یک حساب جدید باز کنید.
   تیکت هم که نمیذاره از بیرون بزنید .
   بالای 90 روز هم فکر کنم حساب دائم غیر فعال میشه.

 12. سلام دوست عزیز.من به یه مشکل بزرگ برخوردم .من میخوام از نیوباکس برداشت بزنم با پی پال پیغام میده در کشور شما پی پال فعال نیست .در صورتی که من با همین حساب پی پال تا حالا 2 بار پول به حساب نیوباکس واریز کردم .اگه راهی بلدی لطفا راهنمایی کنید که خیلی به هم ریختم .ممنون میشم زودتر خبر بدین

  • سلام
   به تازگی نئوباکس به ایرانی از طریق پی پال نمیده ,باید از پی زا استفاده کنید که این شرط هم باید بدونید :
   زمانی با پی زا می تونید برداشت کنید که به اندازه ی مقداری دلاری که با پی پال در نئو گذاشتید با پی زا هم بذارید.
   بعدش پی زا هم فعال میشه.

 13. سلام
  استراتژی های ندوباکس رو کی می ذاری اقا میعاد؟

  • سلام
   یکی و صفحه نیست ولی سعی می کنم مطالب جدیدتری بذارم در این راستا.زمانش حداقل این هفته نمی تونم ولی قول هفته بعد رو می تونم بدم.

 14. سلام واقعا دستتون درد نکنه خیلی خوب بود.لطفا اگه براتون امکانش هست حتما ادامه بدید.بازم مرسی مرسی

 15. سلام . خیلی ممنون از زحمتی که کشیدی .
  من تازه در نئو باکس شروع به کار کردم امیدوارم بتونین منو راهنمایی کنین.

  • سلام ممنون , قصد دارم مطالب جدید بذارم و از چند از دوستان عضویت طلایی و نهایی نئوباکس دعوت کنم بیان تجربه هاشون رو در اختیار بقیه قرار بدن.

 16. سلام خسته نباشید
  اطلاعاتتون واقعا مفید بود من حدود 10 روز که توی نئو عضو شدم و فعلا هم فقط کلبک میکنم مطالب شما کاملا جدید و پرمحتوا بود لطفا ادامه بدید ما منتظر انتشار مطالب آموزشی شما هستیم
  مرسی

 17. استاد ادامه بده خیلی خوبه چطور میتونم جزوه و کلیپ ها رو دریافت کنم لطفا راهنمایی کنید.

 18. سلام.خسته نباشسد.دوستان من یه هفته ای هست که تو neobuxعضو شدم.لطفا منو راهنمایی کنین.
  مدیر سایت ممنون میشم جزوه و کلیپ رو در اختیار ماها قرار بدین.
  من زباتم زیاد خوب نیس و زیاد سر در نمیارم و مینی جابم بلد نیستم.به منم یاد بدین دیگه :(( :((
  با تشکرفراوان :D

 19. سلام ، با تشکر از مطلب خوب و مفیدتان. من یک سالی است که در نئوباکس عضو هستم ، حرفهای شما درست است ، در ابتدا من فکر می کردم می توانم در عرض 6ماه به درامد متوسطی دست یابم. من روی زیر مجموعه های اجاره ای خیلی حساب کرده بودم پس از مدتی متوجه شدم ، تمام درامد من برای تمدید اجاره مصرف می شود خیلی ناامید کننده بود، سرمایه ای نداشتم و از طرفی اگر داشتم هم ریسک کار کردن از ایران با بانک های خارجی زیاد است. با این وجود تصمیم گرفتم ادامه دهم چون فکر میکنم هر کاری یک راهی دارد ، من خسته نشده ام ، از نئوباکس نکات جالبی یاد گرفته ام مثلاً درمورد زیر مجموعه های اجاره ای من هم به این نتیجه رسیدم که هر چه دوره ی آنها بیشتر باشد بهتر است برای حذف زیرمجموعه ها هم معمولاً سعی می کنم از نئو پوینت هایم استفاده کنم و بعضی وقت ها اصلاً حذف کردن به صرف نیست ، به هر حال مشکل اصلی من مینی جاب است چون من سرمایه ای ندارم ، زیر مجموعه ی مستقیم هم ندارم البته در چند سایت تبدیل ترافیک بنر قرار داده ام ، اما تا به حال که زیر مجموعه ای نداشته ام، اگر می شود در مورد مینی جاب مرا راهنمایی کنید، من چند بار اوایل سعی کردم مینی جاب ها را انجام دهم اما بسیاری از لینک ها برای ایران باز نمی شد با وی * ان هم بدلیل تغییر آی8 پی می ترسم حسابم مسدود شود شما از چه راهی استفاده می کنید چون می خواهم در نئوباکس موفق شوم. من در چند سایت خارجی عضو هستم آنها هم کتابهایی برایم فرستاده اند ، همه بیشتر به سرمایه گذاری و راههای جذب زیر مجموعه ی مستقیم تمرکز دارند. در ضمن من هشدار نئوباکس را روی مرورگرم نصب کرده ام که هر زمان آگهی یا مینی جاب تازه آمد مطلع شوم.در ضمن شما جی میل ندارید من آی دی یاهو دارم ، اما به دلایل شخصی ترجیح می دهم از گوگل استفاده کنم . مرسی از راهنماییتان با تشکر.

  • سلام
   دارم آموزش ویدئویی رو آماده می کنم بله باید از وی * ان استفاده کرد اما خب نکاتی هست که رعایت کنید مشکلی برای حساب پیش نمیاد که در جزوه ذکر می کنم.

 20. سلام و ممنون از زحمات شما اگر ممكنه با پشتكار براى تمام كردن أين مطلب ادامه دهيد باز هم ممنون از شما هم وطن گرامى.

 21. سلام دوست عزیز. من بی نهایت علاقه به کار و رسیدن به سود واقعی در نئوباکس دارم و الان حدود بیشتر از 2 ماه هست که مرتب دارم با نئوباکس دست وپنجه میکنم تا حالا هم میانگین کلیک روزانه خودم بالای 25 بوده… تقریبا هیچ آگهی رو از دس ندادم. اما چون سرمایه و حساب پیزای ویریفای و اطلاعات لازم واسه انجام مینی جابهاش نداشتم فقط با درآمد کلیکای خودم تا حالا تونستم 12 تا زیرمجموعه اجاره کنم و 5 تا هم مستقیم دارم که اصلا کلیک نمیکنن!! با توجه به حرفای شما ، از طرفی امیدوار شدم و از طرف دیگه ته دلمون خالی شد چون واقعا واسه کاربر تازه وارد در ایتدای کار ، 100 دلار و 132 دلار و بیشترش، اونم از نوع ایرانیش، خیلی زیاد بنظر میرسه. حالا خیلیا پولشو دارن اما دل و دماغ و صبوری لازمو ندارن. نمیگم وقتم خیلی خالیه اما شخصا واسه کاری که شروع میکنم برنامه ریزی دارم و سعی میکنم با توجه به امکانات در دسترسم ، نهایت بازدهی رو بگیرم… نمیخوام زیاد حرف بزنم اما لطفا اگه براتون ممکنه بنده رو بهرشکلی صلاح میدونید راهنمایی بفرمایید تا بتونیم اولا با توکل به خدا و بعدش با سعی و تلاشو و همفکری و همکاری همدیگه ، اگر ممکن بود با هم رشد کنیم و به بقیه دوستانمونم که شرایط شروع و ادامه کار رو واقعا دارن و از طرفی میدونم تو این شرایط بد موجود، دنبال یه راه آینده دار واسه داشتن درآمد تو اینترنت هستن، هم کمکی بکنیم… زیاد صحبت کردم، عذرخواهی میکنم. آی دی شما رو اد کردم و تولبار سایتتون رو هم نصب. امیدوارم بتونم بیشتر با شما در تماس باشم. با تشکر فراوان بخاطر سایت خوبتون و همچنین به نوبه خودم ازتون ممنونم بخاطر حس اطمینان و اعتماد دلپذیری که تو مطالبتون به ما منتقل میکنید.

  • سلام
   شما لطف دارید این مطلب هم اگر کامل نکردم به خاطره اینه که فقط چند نفر درخواست کردند ولی خب منم دانشجو هستم و درس ها هم سنگین .اما درآمد ار اینترنت فقط کلیک نیست منم هم دارم سعی می کنم چندین روش رو به کار بگیرم که همون هارو در سایتم آموزش میدم, هرکس با سلیقه و توان خودش انتخاب کنه.
   اما نئوباکس , قصد دارم آموزشی کامل از مینی جاب و چندین ترفند که به راحتی بدست نیومده رو آماده کنم البته نمیگم رایگان ولی اینقدر قیمت داره که شما روز اول پول خرید اون کتاب رو دربیارید .و همچنین حساب پیزا ارزان برای زیر مجموعه ها.
   زیر مجموعه خریدن در نئوباکس , من در نئوباکس گلدن نیستم چون تحقیق کردم و دیدم بدون زیر مجموعه و سرمایه گذاری بالای 200 دلار نمیشه از حساب گلدن سود خوبی بدست آورد و یا حداقل برای من راضی کننده نبود.شاید یکی بگه سودی خوبی داره این رو شما باید تحقیق کنید و خودتون بشنوید.
   شما باید ببینید می تونید زیر مجموعه مستقیم جذب کنید ؟
   می تونید 6 ماه وقت بذارید؟
   اگر سودی نکردید چطور؟ طاقت دارید؟
   من بهتون پیشنهاد میکنم فقط مینی جاب در نئوباکس انجام بدید.
   اما سود از زیر مجموعه اجاره رو در سایت های دیگه بدست بیارید که از طریق یاهو میگم کدام سایت ها.
   ممنون که تولبار رو نصب کردبد آخرین مطالب رو می تونید در تولبار ببینید.

 22. سلام ممنون ازتوضیحاتت داش من
  آره منم خیلی گشتم همونطورکه گفتم سرمایه میخواد
  واین استراتژی هم کامل کنی که عالی میشه
  بله..کاملامطمئنه دیگه آدم غصه ای نداره
  منم کلاول نکردم فقط فعلازیرمجموعه هامو ول کردم..
  انشالله دوباره میخوام شروع کنم (اماحالاحالاها نه)
  تشکر.

 23. سلام
  مطالبت مفیدوعالیه…حتما ادامه بده دادا..
  این استراتژی نئوباکس وبدونیم چجوریه واقعا عالی میشه…
  من با 300زیرمجموعه که داشتم نتونستم نگه دارم ول کردم..اون 300تاروهم بامینی جاب گرفته بودم..الان که دیگه نمیشه مینی جاب زد. زیرمجموعه هام پول خودشونو نتونستن درارن مجبوری ول کردم
  سرمایه میخوادالکی نیست!!!
  البته اگه اشتباه میگم توجیه کنیدمنم بهره ببرم ممنون میشم.

  • سلام بر شما
   در جواب آقا حمید باید عرض کنم
   خیلی ها من رو دیدن میگن تو خودت چقدر از نئوباکس پول درآوردی ؟ من سرمایه گذاری نکردم چون با سایت های دیگه شروع کردم و فعلا درگیر همون ها هستم.اما 90 دلار از مینی جاب درآوردم و خیلی به سرمایه گذاشتن در سایت های دیگه کمک کرد بهم و سرعت پیشرفتم بیشتر شد.
   اولا
   نئوباکس سایت قدیمی هست و کارش رو خوب بلده وباید با فکر باهاش کار کردو دیگه به 300 تا زیر مجموعه سودی نمیده در مدت 30 روز .
   دوما
   من هنوز این مطلب رو کامل نکردم ولی الان هم میگم, نئوباکس سود میده اما باید بالای 500 دلار سرمایه گذاشت و حداقل 6 ماه هم صبر کرد.همه میان 50 دلار میذارن تو نئوباکس بدون اینکه بشناسن و تجربه ای داشته باشن بعد میگن نئوباکس سود نمیده.ولی میده اما نه در مدت زمان 2 ماه و به پول 50 دلار.
   یک مثال بزنم :فارکس
   کاری پر از ریسک و سود ,حداقل 3 تا 4 سال وقت و تجربه و پول از دست دادن می خواد تا به یک تریدر متوسط تبدیل شد.حالا شما نئوباکس رو مقایسه کنید با ترید ؟
   زمان کمتر و ریسک کمتر و و البته سود کمترالبته کم نه اینکه 50 دلار ,نه در این حد (ماهی 200 دلار) (2500 دلار در ماه هم هستن کسایی که تو نئو درآمد دارن).
   مطمئنا با سرمایه بیشتر و در مدت زمان بیشتر سود میده.
   قابل اعتماد هست و آدم خیالش راحته.
   و کسی به این پول میرسه که به این کار علاقه داشته باشه و به نظر من 6 ماه صبر کنه, بعد نتیجه کار رو میبینه.

 24. مرسی دوست عزیز خیلی زحمت کشیدی ، اگه میتونی ادامه بده
  اگه اجازه بدی با ذکر منبع تو وبلاگم این مطالب رو بزارم.

  • درود بر شما
   کپی کامل زیاد جالب نیست.(به خاطر سئو)
   اما شما میتونید یه خلاصه تااین قسمت از مطالب بذارید تو وبلاگتون(با ذکر منبع).
   اما ادامه دادن اگر باز هم درخواست بشه من بیشتر انگیزه پیدا می کنم که کامل کنم.
   اما فعلا 1 ماهی نمی تونم چون درگیر دانشگاه هستم اما بعدش کامل می کنم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *