سرخط خبرها
خانه >> معرفی سایت های کسب درآمد >> سایت های تبلیغات کلیکی >> لیستی از بهترین و معتبرترین سایت های کلیکی خارجی قدیمی و جدید

لیستی از بهترین و معتبرترین سایت های کلیکی خارجی قدیمی و جدید

 معرفی بهترین و معتبرترین سایت های کلیکی(پی تی سی خارجی) قدیمی و جدید

خب دوستان قول داده بودم بیش از 10 سایت کلیکی معتبر قدیمی و جدید و با درآمد خوب و همچنین ارتقای عضویت ارزان و ماهانه رو معرفی کنم, (پرداخت به پرفکت مانی(perfectmoeny) -اگو پی(egopay)- پی زا(payza)-اوکی پی(okpay))

یعنی شما می تونید حتی با 5 دلار عضویت تون رو ارتقا بدید در صورتی که خیلی از سایت ها فقط ارتقای عضویت یک ساله دارند و خب واسه تازه کارها سخت خواهد.

شما اگر بتونید برای 4 تا 5 تا ازاین سایت زیر مجموعه بدست بیارید مثال 10 تا20 تا بعد و با توجه به فعال بودن زیر مجموعه ها یک عضویت یک ماه می خرید و به راحتی ماهی 30 تا 40 دلار درمیارید.

البته این رو هم بگم من تو همه این سایت ها مداوم فعال نبودم اما تست کردم که زیر مجموعه ها تو کدم یکی از این سایت ها فعال هستند و چقدر سود میده ,حتی بعضی از این سایت نیاز نیست شما هر روز 4 کلیک کنید تا در روز بعد از زیر مجموعه مستقیم درآمد کسب کنید.

نمیشه دقیق گفت کدام سایت بهتر از دیگری هست اما به صورت خلاصه معرفی می کنم.

سایت های پیشنهادی با سود خوب هم در ادامه مطلب هست

لیست  و توضیحات درادامه مطلب 

اول سایت های پیشنهادی که در حال حاضر فعال هستند

سایت های معروفتر و بزرگتر

نئوباکس

پروباکس

سایت های جدید

نردباکس اسکم

گلدن کلیکس

اجوو هم بد نیست

در ضمن در سایت های جدید بیش از 20- 30 دلار نذارید.

 

اکثر سایت های زیر ظرفیت زیر مجموعه نا محدود و حداقل برداشت کم, ارتقای عضویت ارزان و ماهانه و حتی در بعضی ها می تونید بدون ارتقای عضویت سود خوبی دست بیارید.چند تاشون هم به پرفکت مانی و اگو پی و همچنین اوکی پی پرداخت می کنند.

 عضو نئوباکس میشید؟ کلیک کنید!

توضیح نمی خواد بزرگترین و بهترین و معتبرترین سایت کلیکی در دنیا-

پرداخت به پی زا و پی پال

 عضو پروباکس میشید؟ کلیک کنید!

 این هم سایتی که الان همه دارند براش زیر مجموعه جذب می کنند.اکثرا عضوش هستید.به نظر من که عالی هست از دستش ندید. هر روز بزرگتر میشه.

پرداخت به پی زا و پی پال

DonkeyMails.com: No Minimum Payout

 

 عضو دانکی میلز میشید؟ کلیک کنید!

این سایت هم خیلی وقته فعالیت می کنه و صاحبان این سایت در مجموع فکر کنم 7 یا 8 سایت دیگر دارند اما این بهترینشون هست و بالای 750,000 کاربر و بالای  1.5$ میلیون دلار پرداختی داره. اما این ویژگی های خاصی داره که خلاصه میگم:

1. تا 5 مرحله از زیر مجموعه هاوتون سود دریافت می کنید که تو بنر می بینید از زیر مجموعه مرحله اول (یعنی زیر مجموعه مستقیم شما) 10% به ازای هرچیزی که اون بدست بیاورد شما دریافت می کنید.

از زیر مجموعه زیر مجموعه تون هم 5% دریافت می کنید یعنی level 2 و تا 5 مرحله این روند به شکل 3% -2%- 1% ادامه داره.

در ضمن محدودیت جذب زیر مجموعه نداره و همچنین نیاز به ارتقای عضویت هم نیست .

از همه مهمتر سایت کلیکی پرداخت به پرفکت مانی (حداقل پرداخت 1 دلار و مشکلی با ایران هم ندارد.) و اوکی پی (حداقل 0.01$) داره ,به پی زا و چند بانک دیگه هم پرداخت می کنه.

تجربه من اوایل که این سایت رو تبلیغ کردم 13 زیر مجموعه جذب شد واسم و جالبه بدونید 9 زیر مجموعه دیگه در مرحله 2 داشتم , در مجموعه 22 تا , من فقط 13 نفر رو خودم جذب کردم.

عکس حساب کسایی رو دیدم که مرحله اول 800 تا و مرحله 2 بعد 250 تا ومرحله 3 بعد 100 تا و مرحله 4 50 تا زیر مجموعه داشتند.

در ضمن با روزی 45 دقیق تا حداکثر یک ساعت وقت از این سایت می تونید 1 دلار در بیارید و محدودیتی وجود نداره.که به زیر مجموعه هام میگم و اون ها هم می تونند به زیر مجموعه هاشون بگن.

اما یک محاسبه از درآمد شما از زیر مجموعه البته این یک مثال هست 

اگر فقط 50 زیر مجموعه در مرحله اول داشته باشید هر کدوم 0.5 دلار درآمد داشته باشند(که با همین کتاب الکترونیکی می تونند بیشتر هم در بیارند) در آمد شما 10% از کل درآمد زیر مجموعه هاتون هست 

$0.5 ضربدر> 50 نفر ضربدر >30 روز ضربدر >0.1 (10%) = 75 دلار  در ماه بدون انجام کاری

این رو هم فراموش نکنید زیر مجموعه شما برای خودش زیر مجموعه جذب خواهد کرد و 5% دیگه هم می تونید درآمد اون هارو دریافت کنید.

فقط این نکته هم بگم روزی 5 کلیک انجام بدید کافیه . چون شما بریا اینکه از زیر مجموعتون سود بدست بیارید باید 10% از کلیک های اون هارو انجام بدید.یعنی اگر اون ها 100 کلیک کردند شما باید 10 کلیک انجام بدید.

کتاب pdf این 1 دلار رو هم آماده می کنم و در اختیار زیر مجموعه ها میذارم.

*******************************************************************

نردباکس اسکم شد.

 عضو نردباکس میشید؟ کلیک کنید!

مدت فعالیت حدود 3 ماه.

این سایت  جدید کلیکی که به قول خودش 11 سال تجربه داره ؛ چرا؟

بله 11 سال تجربه داره اما نه در زمینه ی کلیکی بلکه سایت تبادل ترافیک و آماردهی و اجتماعی و.

و به نظر من تبلیغاتش گرون هست و کلا نوع فعالیت و نرخ و طراحی (منظورم دسته بندی تبلیغات و .. هست), حرفه ای نیست, حداقل تو زمینه ی کلیکی.ولی جالب هست که چطور این همه تبلیغ خریدن تو این سایت 

آپدیت: تعداد کاربران این سایت از مرز 160000 کاربر هم گذشت و پرداختی هم از مرز 160000 دلار گذشت که نشون میده این سایت پشتوانه ی مالی خوبی داره و باید صبر کنیم تا ببینیم تا کجا می تونه ادامه بده , اما بد نیست 20 تا 100 دلار در این سایت سرمایه گذاشت ,سود خوبی داره میده.

پی زا و پی پال پرداخت میکنه

******************************************************************


 عضو باکس پی میشید؟ کلیک کنید!

تعداد کاربرها بالای 400,000 و اینکه از سال 2008 داره فعالیت می کنه سایت بزرگی هست و کلی اسپانسر داره و بیش از 15 راه برای درآمد داشتن . جالبه بدونید من اوایل که با این سایت آشنا شدم تبلیغ کردم و یک زیر مجموعه جذب کردم و کلا 2 تا کلیک کردم وبعد از چند ماه برگشتم به سایت دیدم تک زیر مجموعه من 3000 تا کلیک کرده و 1.7$ دلار تو حسابم هست .ارتقای عضویت ارزان زیر 10 دلار و ماهانه(یعنی می تونید عضویت 100 دلاری رو ماهانه بخرید) هرچند نیاز نیس حتما ارتقا بدید.

پرداخت به پی زا و پی پال

 عضو کلیکسیا (زیا) میشید؟ کلیک کنید!

حداقل پرداخت کم(1 دلار)  و بالای 700,000 هزار کاربر و بی نهایت زیر مجموعه مستقیم می تونید جذب کنید و همچنین ارتقای عضویت ارزان (حدود 6 دلار) و ماهانه هرچند نیاز نیس حتما ارتقا بدید.

مالک این سایت ,سایت دیگری هم داره و اون هم به اندازه همین سایت کاربر داره اما این سایت اولش هست.

 

 عضو کش ان هیتز میشید؟ کلیک کنید!

اما این سایت هم 280,000 کاربرداره و از 2009 داره پرداخت میکنه و حداقل پرداخت بسیار پایینی داره و راههای مختلفی برای درآمد داشتن , کلیک ,لایک ,سورف اتوماتیک ,(یعنی به صفحه سورف میرید و یک کلیک می کنید سایت خودش صفحه رو عوض می کنه و بعد از حدود 150 بار رفرش 0.015$ تو حسابتون میاد )الیته چند راه دیگر هم داره .همچنین ارتقای عضویت ارزان (حدود 6 دلار) و ماهانه هرچند نیاز نیس حتما ارتقا بدید.

 

 عضو باکث(س رو عمدانوشتم) 247 میشید؟ کلیک کنید!

سایت خوبی هست از این لحاظ که خیلی وقت فعال هست و به پرفکت مانی و اگو پی و پی زا پرداخت می کنه .

از خوبی های این سایت می تونم به اینها اشاره کنم:

0.0025$ به ازای کلیک زیر مجموعه در حالتی که عضویت ما استاندارد هست که این عالیه چون شما تا 1000 زیر مجموعه مستقیم می تونید جذب کنید و زیر مجموعه اجاره تو حالت استادندارد 100 تا می تونید بخرید زیر 15 سنت هم هست.

حداقل پرداخت هم 2 دلار

به  پرفکت مانی و اگو پی و پی زا

کلیک های 0.005 هم من دیدم تا 8 وجود داشت البته شما می تونید با هزینه خیلی کم عضویتتون رو ارتقا بدید و کلیک های بیشنری داشته باشید اما ظرفیت زیر مجموعه مستقیم میشه ولی ارزش کلیک ها بالاترمیره.

 

no-minimum.com

 عضو نومینیمم میشید؟ کلیک کنید!

این سایت هم مثل سایت دانکی میلز هست و تا 6 مرحله مثل دانکی میلز که در بالا توضیح دادم سود میده و حداقل پرداختش هم کم هست در واقع این سایت هم از مجموعه سایت های مالک  سایت donkeymails  هست.

*******************************************************************

سایت های زیر هم چند تای اول بالای 6 ماه دارند فعالیت می کنند و پرداختی دارند.

 عضو کلیک فیر میشید؟ کلیک کنید!

بالای  100,000 کابر و 7 ماه فعالیت ,ارتقای عضویت 30 دلاری , مالک این سایت 3 تا سایت دیگر هم داره که یکی شون بالای 100,000 کاربر داره , اما 3 سایت قبلی این سایت بیشتر تسک (مینی جاب) و آفر داشتند و کلیکی محسوب نمی شدند اما این سایت اساس کارش کلیکی هست ولی تسک هم داره مثل 3 سایت دیگرش.

سودش هم خوب تا اونجایی که من اطلاع دام ولی یه بدی داره اونم پرداختش هست به پی پال و سالید ترست پی هست .

اینم بگم هم پی پال و هم سالید ترست پی در ایران خرید و فروش میشه مخصوصا پی پال اما کسی که ازتون 10 یا 20 دلار پی پال بخره کم هست.

 عضو گلدن کلیکس میشید؟ کلیک کنید!

اما این سایت حدود 100,000 کاربر داره و حدود 7 ماه فعالیت و تبلیغاتش به نظر من با قیمت متوسط هست و تسک هم داره (همون مینی جاب). کلیک های 0.004$ و ارتقای عضویت ماهانه و ارزان فعلا.

من به این سایت بیشتر اعتماد دارم تا سایتی مثل the-bux  و فکر می کنم ماندنی باشه.

پرداختش هم به اگو پی و پی زا و SolidTrustPay و paypal

حداقل برداشت 5 دلار.

********************************************************************

دباکس اسکم شد

 عضو دباکس میشید؟ کلیک کنید!

اما این سایت من زیاد ازش خوشم نمیاد .تبلیغاتش به نظرم گرون هست و همچنین این مقدار پرداختی هم پول کمی نیست که تو خود سایت می تونید ببینید .پیشنهاد می کنم تو این سایت بالای 20 دلار سرمایه نذارید فعلا.

پرداخت به پی زا و پی پال .

توجه سایت دباکس بالاخره نشون داد که اسکم هست چون با قوانین بدی که گذاشته مانع برداشت پول توسط کاربران شده و در کل میشه گفت اسکم شده.

سری جدید: سایت های جدید کلیکی : بروز رسانی 6 خرداد 1393

**************************************************************

ojooo هم اسکم شده اما داره یکم دست و پا میزنه ولی اسکم شد. :D

این ساین کلیکی نیست اما بدرد کلیکی کارها میخوره چون سایت تبلیغاتی هست و خلاصه بخوام بگم , شما بنر های سایت رو در هر چند وبلاگ و وبسایتی که دارید به نمایش در میارید و اون سایت هم به شما روزی بابت هر بنر 0.05 میده و تا 10 مرحله از زیر مجموعه هم به شما پورسانت میده و شما هم می تونید پولتون رو به امتیاز تبدیل کنید و در سایت تبلیغ بخرید و اون ها هم بنر شما رو در سایت کاربرها به نمایش در میارند این سایت ناگفته زیاد داره در آینده بیشتر توضیح میدم.

 

 

 عضو اجوو میشید؟ کلیک کنید!

سایت آلمانی اگر اشتباه نکنم کارش رو اصول هست و تبلیغات خوبی هم داره .جدید

*****************************************************************

این هم داره مثل اسکم ها رفتار می کنه

 عضو گلوبال باکس میشید؟ کلیک کنید!

***********************************************************************

advuze اسکم میشه.

سایت جدید کلیکی و تازه اول راه هست تبلیغات خوبی داره اما بیشتر تبلیغ داخلی هست پس فعلا سرمایه نذارید تا 10 دلار اشکال نداره ,باید مراقب باشید.در ضمن این مالک این سایت , سایت کلیکی دیگری هم داره که فکر کنم از نوع باکس هاست هست ولی پرداخت میکنه.

 عضو اد فلان (ویوز -والا نمی دونم چیه) میشید؟ کلیک کنید!

این سایت تبلیغات ارزان قیمتی داره وبدیهی هست که سود هم کمتر میده ولی اطمینانی تر هست نسبت به سایت های با تبلیغات گران .البته یک سایت دیگر هم داره که در اون هم عضو شید جالب هست .در کل یک کمپانی حرفه پشت این سایت قرار داره که بیش از 10 سال تجربه تبلیغات اینترنتی رو دارد.

****************************************************************

کلام آخر

را برای پول درآوردن از سایت های کلیکی حتی بدون سرمایه گذاری زیاد هست اما باید روزی 2 ساعت حداقل به مدت 2 ماه وقت بذارید واز اون راه ها 100 تا 200 دلار جمع کنید و بعد در یک یا چند سایت خوب و قدیمی سرمایه گذاری کنید . بعد می تونید با زمان نیم ساعت در روز هم ماهی 50 تا 100 دلار در بیارید.بیشتر هممیشه در آورد اما نه یک روزه و یک ماه و نه با 10 دلار سرمایه گذاری , اگر فکر می کنید این سود کمه دنبال راه دیگری باشید شاید در اون راه موفق شدید .

کلا کسایی یک ماه با سایت های کلیکی آشنا شدند و بعضی هاشون زیر مجموعه من شدند انتظار دارند بدون وقت گذاشتن و با جادوگری ماهی فلان قدر درآمد کسب کنند که به این دسته از دوستان پیشنهاد می کنم این طرز فکرشون رو دور بریزند و یه کم قانع باشند و مطمئن باشند بعد چند ماه می تونند به درآمد خوبی برسند.

نا برده رنج ……..
 

همچنین ببینید

کسب درآمد واقعی از اینترنت با سایت کلیکی ایرانی روشی بهتر زیر مجموعه اجاره ای- کلیکار

با سلام یک روش جدید برای کسب درآمد از سایت کلیکی ایرانی به نام کلیکار …

86 دیدگاه

 1. می خواستم بدونم سایت fineptc معتبره یا نه؟
  با تشکر

 2. سلام ايا سايت online in come buxكلاهبردار هست ؟

 3. سلام بعضي سايتا هستن كه واس هر كليك0.05دلار ميدن ايا اين سايتا درس كار ميكنن يا كلاهبردار هستن

  • سلام
   صد در صد میگم که این سایت های دو 1 ماه هم نمی تونند چنین مبلغی برای کلیک بدهند یا اگر هم بدهند پرداخت نمی کنند.
   0.01 سنت هم زیاد هست.شما سایت های معتبر رو نگاه کنید کمتر سایتی هست که همیشه 1 سنتی ثابت داشته باشه.

 4. سلام و خسته نباشید ببخشید من توی دانکی میلز 1 دلار دارم چطور باید زیر مجموعه اجاره کنم؟ توی click4freakz هم 0.8 دلار دارم ولی نمیدنم چطور بایذ از بالانس ب پورش بالانس انتقالش بدم لطفا کمکم کنید

  • زیر مجموعه اجاره نداره , زیر مجموعه مستقیم رو میفروشه و یک دونه برای شما سودی نداره.
   گزینه add funds که خیلی ساده هست و یک ترجمه ساده هم می تونید این رو متوجه بشید.

 5. من در سایت زیر ثبت نام و مبلغ حد نصاب آن که 80000دلار است رساندم و از طرفی یه حساب الکترونیکی لیبرتی باز کردم اگر اطلاعاتی در مورد انتقال پول از سایت مورد نظر به حساب لیبرتی و از آنجا به حساب ارزی ام در بانک ایران دارید بطور واضح بیان کنید . با تشکر از جنابعالی come on gain .com

  • یک بار به شما جواب دادم
   این سایت ها کلاه بردار هست و اینکه بانک لیبرتی دیگه وجود نداره.
   شما فکر می کنید همچین پولی واقعیت داره اگر این طوری بود که من و بقیه الان میلیاردر بودیم :D

 6. معرفی سایت معتبر gmgbux:

  این سایت یک سایت پرداخت کلیکی حرفه ای با سابقه درخشان بیشتر از 2 سال فعالیت می باشد (تاریخ راه اندازی سایت: 22 آگوست 2011) که از 200 کشور جهان بیش از 250 هزار کاربر ثبت نام شده دارد.
  یکی از ویژگی های بسیار بارز این سایت نسبت به باکس های معتبر دیگر مثل پروباکس و نئوباکس، پرداخت با ارزهای اینترنتی Papal , Payza , Solidtrustpay , Perfectmoney , Egopay , Okpay است که برای ما ایرانیان سه ارز اول (Perfectmoney , Egopay , Okpay) بدون هیچ دردسری قابل استفاده است.

 7. سلام
  چطور میشه عضو سایت کلیک سنس شد چون ایران رو قبول نمی کنه و با وی …. هم میری اینم قبول نمی کنه

 8. سلام
  به نظرتون سایت adzpot.org چطوره ؟
  نوشته جزو سایت های goldenclix هست ؟
  ممنون

 9. توسایت گلدن کلیک بانام کاربریsosokoزیرمجموعتون شدم داش بقیه سایتا که پرفکت مانی پرداخت نداره :(( :((

 10. سلام.من چندمدته که دنبال کسی میگردم که زیرمجموعش بشم که بهم کمک کنه.به نظرم توبهنرین باشی.سایت های که پیشنهاددادی بعضیاشون روازقبل اکانت دارم ولی توبقیه زیرمجموعتون میشم. داش من امدم که توی این عرصه بجای برسم.ادم صبوری هستم.میتونم روکمکتون حساب بازکنم؟؟؟ :-bd :-bd

  • سلام
   البته نه اینکه اگر با لینک من عضو بشید من بشم آدمک جواب گو به سوالات و .. بعضی ها فکر می کنند وقتی زیر مجموعه میشن , وظیفه من هست که بهشون جواب بدم (البته با لحن ارباب رعیتی سوال می کنند), در کل اگر شامل این دسته نیستید سوالی بود از طریق پی تی سی بوک جواب گو خواهم بود.

 11. سلام
  لطفا ده سایت برتر رو به ترتیب اولویت قرار بدین
  با تشکر

 12. با سلام دوباره و کر از جواب قبلیتون
  ما ایرانی ها در کدوم سایت های جابه جایی پول ثبت نام کنیم؟آیا محدودیتی وجود داره؟
  به جز گلدن کلیکس چندتا دیگه هم پیشنهاد کنین لطفا

  • سلام اسم خوبی گذاشتید برای سایت های کلیکی, نردباکس هم سایت مطمئنی نشون داده و هر سایت همین قدر که نردباکس اومده بالا نمی تونه بیاد, پروباکس و نئوباکس که با پیزا و پی پال کار می کنند اما پرفکت مانی همین سایت گلدن کلیکس و سایت ptcsolution.com هم سایت خوبی هست.
   محدودیت ما همین هست که بانک های اینترنتی مثل پی پال و پیزا رو باید دور بزنیم با تغییر آی**ی.

 13. سلام
  آیا اطمینان داریر که سایت ادویوز به پرفکت مانی پرداختی داره؟
  به جز نوباکس و پروباکس خودتون کدومو پیشنهاد میکنین؟
  ممنون

  • سلام
   شما به عنوان مطلب نگاه کنید من نوشتم لیست سایت های کلیکی خارجی – پرفکت مانی , من از شما می پرسم آیا نوشتم لیست سایت کلیکی پرداخت به پرفکت مانی؟
   بعضی ها به پرفکت مانی پرداخت دارند.
   شما فقط کافی وارد صقحه اول سایت بشید تا ببینید آرم پرفکت مانی در پایین سایت هست یا نه!!!
   لیست سایت های کلیک پرداخت کننده به پرفکت مانی
   سایت گلدن کلیکس پیشنهاد من هست (این فقط یک نظر بود)

 14. سلام

  یه سوال : آیا سایت http://opulentdelicacy.com معتبر هست؟

  سایت http://www.scamdetector.info/ که میگه اسکم هست

  Scam Detector:January 08 2014

  Opulentdelicacy.com ($500 per click, seller of dreams, does not pay)

  ممنون میشم راهنمایی بفرمایین

  • سلام
   ساده هست سایتی که forum یا انجمن نداره یعنی نمی خواهد که کاربرا با هم و یا بیرون ارتباط داشته باشند و این یعنی اسکم یا کلاه بردار.
   البته این یک فاکتور بود.

 15. سلام دوست عزیز لطفا منو ببخشید سعی میکنم دیگه خیلی کم وقتتون رو بگیرم فقط میخواستم ببینم منظور این سایت که نوشته مبلغ پرداخت شده 80.92$ چند دلاره منظورم سایت http://www.drclix.com با 9295 عضو ممنونم دوست خوبم با احترام

 16. سلام من تو گلدن کلیکس ثبت نام کردم اما زده که حساب من 30 روزه هست یعنی حساب من بسته می شه بعد از 30 روز؟ :-/

  • کجا نوشته ؟
   نه چنین چیزی نیست اگر عضویت شما وودن هست که همون استاندارد و مشکلی نیست.
   هیچ کس اخارج نمی کنه ولی شاید جایی عضویت ویژه برای ماه اول رایگان بده و لی در این مورد فکر نکنم عضویت خاصی جایزه داده باشه.

 17. لطفا مطلبو ادامه بدید من واقعا میخوام بهترین راهو بدونم :(( :((

 18. واقعا لطف کردی دوست من ممنونم ازتون . آخه چرا بعضی ها همین مبلغ ناچیز رو درخواست میکنند 0.01 همین منو به شک انداخته بود . بازم ممنونم با احترام

 19. سلام دوست من ممنونم از پاسختون نه دوست من طاهرا اونطور که نوشته میشه اون میشه سنت نگاه کنید 2.277.40 اما این مهم نیست یعنی مهم که هست اما اون چیزی که میخوام بدونم اینکه تو بعضی از سایت ها کم پرداخت حتی هستند کاربرهای که 0.01 رو هم درخواست میکنند و اون سایت ها هم ارسال میکنند فقط میخوام بدونم همین 0.01 از نظر ریالی چقد میشه ممنونم ازتون اگه پاسخ بدید واقعا لطف میکنید با احترام

  • هر 1 دلار ,100 سنت هست
   این علامت دلار $
   0.01$ یعنی 1 صدم دلار= 1 سنت
   اگر دلار پیزا باشه فرض 2600 بفروشید دلاری میشه (2600 تقسیم بر 100 = قیمت هر سنت) >> هر 0.01$ میشه 26 تومان
   پرفکت مانی باشه مثال 3000 تومان بفرشید و…

 20. سلام
  برای اینکه بچه ها به سایت ها اعتماد کنند بد نیست سند برداشتی خودتونو هم زیر هرکدومشون بذارید؟
  اینجوری خیلی بهتره

  • خیلی ممنون از پیشنهادتون اما سند برداشتی من در سایت موجود هست , و اینکه من از همه ی این سایت برداشت ندارم ولی خیلی هاشون معتبرند و سابقه چندین ساله دارند سند هم در اینترنت سرچ کنید زیاد هست قصد معرفی هست وگرنه من هم می دونم سند باعث جذب زیر مجموعه بیشتر خواهد شد.

 21. سلام دوست عزیز وقتتون بخیر . میخواستم خواهش کنم کمی در مورد مبالق صحبت کنید که چرا اونطوری که تو پرفایل داشپورت نوشته میشه ارسال نمیشه ؟ مثلم مبلغ در پرفایل هست 2.277.40 و وقتی ارسال شد به پرفک مانی من شد . 2.27 حالا در واقع این چقد هست معادل ریالیش . ممنونم از لطف شما با احترام

 22. ی سوال داشتم من تازه تو سایت goldenclix ثبت نام کردم ولی وقتی رو اگهی ها میخوام کلیک بکنم بعد باز شدن کامل اگهی این پیغام میده click the upside down picture ولی هر موقع عکس کنار این پیغام کلیک میکنم این پیغام میده invalid image verification اگه راهنماییم بکنین ممنون میشم

 23. یک سوال دارم واغعا کسی از این سایت پولی در اورده دستش رسیده معتبرن؟ مدیر وبلاگ شما چی ؟ یک ساتی میخوام ماهیانه بیشترین پرداخت و بیسترین هزینه بابت کلیک بده؟ :. :.

  • واغعا نه ولی واقعا آره .
   باید کار کنید تا آشنا بشید به یک کلمه نمیشه گفت چه سایتی خوبه ,یک سایت به زیر مجموعه اجاره ای خوب سود میده یکی به مستقیم , یکی جدید خیلی سود میده اما مطمئن نیست یکی قدیمی سود کم ولی مطمئن و..

 24. سلام
  من چند وقت پیش در پروباکس ثبت نام کردم ولی گشورم رو ایران نگذاشتم یادم نمیاد چی بود ولی ایران نگذاشتم حالا می خوام بدونم موقع برداشت پول برام مشکلی پیش نمیاد په بگند ای پی مال ایران بوده ولی کشور را چیز دیگری گداشتم؟ اگر مشکلی پیش می یاد فایده داره به پشتیبانی تیکت بزنم بگم یا کلا بی خیالش بشم یک اکانت دیگه بسازم
  ممنون

  • بهتره تیکت بزنید و بگید اون موقع برای تفریح اومده بودید و الان می خواهید ادامه بدید و یادتون اومده که کشور رو اشتباه وارد کردید و بگید براتون درست کنند.

 25. سلام من تو اکثر این سایتها عضو هستم ولی فقط دو سه روز کلیک کردم ، چون در قسمت پیشنهادات سایتهایی بودند که با هاشون کار می کردم من سه روز کلیک می کردم تا از طرف سایت خودم پرداخت بگیرم ، بعضی از این سایتها واقعاً درآمد خوبی دارند در بعضی هم هر روز فعالم .ولی سوالم درمورد باکس پی بود . از پارسال که این کار را شروع کردم خیلی دوست داشتم عضو کیک سنس و باکس پی شوم کیک سنس که نمی شود ، باکس پی هم چند بار خواستم ثبت نام کنم نوشته کشور شما مورد تأیید پی زا و پی پال نیست اومد ، می شه در باکس پی ثبت نام کرد؟ اگه می شه ، زیر مجموعه ات می شم. من خیلی زیر مجموعه ی فعالی هستم اگر آگهی های سایت سریع لود شوند.(:

  • سلام
   منهم بهشون گفتم چرا اسم ایران نیست جواب سربال دادند اما گفتند شما یکی دیگه رو انتخاب کن مثل عراق .
   اما بگم افغانستان و پاکستان رو انتخاب نکنید و حتی هند.یکی از همین اطراف.
   من یک زیر مجموعه 6 ماه پیش واسم اومد که فعال بود همون 2.3 دلار برام سود داشت اما برداشت من تا الان نکردم چون زیاد فعال نیستم.
   در کل مشکلی با ایران نداره آره میشه ثبت نام کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *