سرخط خبرها
خانه >> آموزش ها >> مربوط به کلیکی >> استراتژی کسب درآمد از سایت های کلیکی با 10$ تا 20$ دلار سرمایه

استراتژی کسب درآمد از سایت های کلیکی با 10$ تا 20$ دلار سرمایه

قبل از هر چیز باید بگم برای رسیدن به سود با سرمایه کم باید زمان بیشتری بگذارید اما خیالتون راحت که پول زیادی از دست نخواهید داد که البته با سرمایه گذاشتن در یک سایت مطمئن شما در عرض یک ماه پولتون بر می گرده و فرض یک سایت هم معتبر نباشه شما سرمایه بذارید در حد خریدن زیر مجموعه اجاره ای خیلی باید بد شانس باشید نصف پولتون رو در عرض 15 روز پس نگیرید .اما در کل سرمایه گذاری در اینترنت یک نوع ریسک هست اما خب میشه جایی سرمایه گذاشت که ریسکش  خیلی پایین و در حد صفر باشه مثال سایت نئوباکس که خیلی ها بالای چند هزار دلار و برای مدت طولانی سرمایه میذارند در نئوباکس و تازه 5 ماه هم برداشت نمی کنند که به سرمایه بیشتری برسند که این موضوع رو در قسمت استراتژی نئوباکس دارم توضیح میدم کامل حتما بخونید چون تجربه ی چندین ساله ی کاربرهای قدیمی نئوباکس رو دارم ترجمه می کنم.

بهترین راهی که شما می تونید با 10$ تا 20$ دلار سرمایه بذارید و بعد یک ماه هم یک سود مناسب داشته باشید خریدن زیر مجموعه اجاره ای هست حالا در چه سایتی من همه چیز رو در مورد سایت هایی که معرفی کردم توضیح دادم انتخاب با شماست.

اما چند نکته میگم با 20 دلار باید 2 تا 3 ماه پولی برداشت نکنید و با سود همون بتونید زیر مجموعه هاتون دوبرابر کنید میتونم بگم یک سایت معتبر و معقول از لحاظ سود بین 1 تا 8 دلار سود میده به شما

یک راه اینه البته اگر سایت سودی بده مثال 5 دلار

شما 20 دلار میذاری واسه زیر مجموعه اجاره ای بعد حدود 20 روز پولت دوباره میاد دستت همین کار رو در یک سایت دیگه تکرار می کنی و پرداخت اتوماتیک رو فعال میکنی. البته با تعداد زیر مجموعه بالا پرداخت اتوماتیک رو پیشنهاد نمی کنم.

اما من سایت های پروباکس و نردباکس رو پیشنهاد میدم از لحاظ سود خوب هستند اما سرمایه بیشتر گذاشتن رو من حتی در نئوباکس هم به کسی توصیه نمی کنم فردا یک اتفاقی افتاد نگید آقا شما گفتی,خودتون توضیحات هر سایت رو بخونید ,تحقیق کنید بعد تصمیم بگیرید من میانگین کلیک زیر مجموعه و هرچی که لازم از یک سایت بدونید رو در قسمت معرفی سایت های کلیکی نوشتم.

ولی یک پیشنهاد دیگه واسه افرادی که می خوان تا 20$ سرمایه بذارند من میگم این اندازه پول رو در سایت های ایرانی بذارید بهتره.

همچنین ببینید

نرم افزار محاسبه درآمد از سایت های کلیکی نسخه ی اول

سلام شاید تازه کارها و حتی قدیمی ها حوصله محاسبه با ماششین حساب نداشته باشند …

یک دیدگاه

  1. می خواستم بدونم fine ptcکلاهبرداره؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *